Poprzedni artykuł: Pasta z ciecierzycy z wędzoną papryką Następny artykuł: Domowe smaki, domowa kuchnia – do ciast i deserów

Nowa odsłona portalu Gotujmy.pl!

Portal Gotujmy.pl, należący do portfolio wydawnictwa Edipresse, w ostatnim czasie przeszedł ekstremalną metamorfozę. Zmiany, które wprowadzono, to przede wszystkim większa intuicyjność użytkowania w połączeniu z nową szatą graficzną serwisu. Zapraszamy do zapoznania się z nową odsłoną portalu!

gotujmy.pl

Co nowego?

Zmodyfikowane został moduł dodawania przepisów - od teraz zamieszczanie ich w serwisie będzie bardziej intuicyjne, a co za tym idzie - łatwiejsze! Zaledwie trzy kroki wystarczą, aby użytkownik mógł podzielić się swoją recepturą z innymi pasjonatami kulinariów!

gotujmy.pl

W nowej odsłonie prezentowane będą również profile zarejestrowanych użytkowników. Unowocześnione, staną się bardziej spersonalizowane i estetyczne wizualnie. W zależności od upodobań, będzie można nadać im charakteru dzięki dodanym funkcjonalnościom.

Wyjątkowe receptury dodane w serwisie mogą otrzymać status Super Przepisu. W nowej odsłonie przepisy te opatrzone będą zdjęciami dużego formatu, co będzie wyróżniało je na tle innych.

Co poza tym?

Najświeższe informacje na temat organizowanych przez portal konkursów umieszczone zostały na zupełnie nowej, atrakcyjniejszej wizualnie i merytorycznie stronie konkursowej.

gotujmy.pl

Wprowadzono nowe filtry w wyszukiwarce, co ułatwi znalezienie przepisów w bazie Gotujmy.pl. Dzięki dodanym parametrom trafność wyszukiwania będzie większa, co znacznie skróci czas poświęcany na odnalezienie wyniku najbardziej zgodnego z oczekiwaniami użytkownika.

Pomimo wielu zmian, serwis pozostał wierny kolorom przewodnim portalu - zielonemu i pomarańczowemu. Tworząc nową jakość, postanowiono pozostać przy barwach, z którymi portal jest kojarzeny. Odświeżone logo - proste i nowoczesne - nawiązuje do tradycji.

gotujmy.pl

Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji poznać Gotujmy.pl, to doskonały moment aby to zmienić! To portal społecznościowy, który współtworzony jest przez użytkowników, ludzi z pasją, którzy o gotowaniu wiedzą (prawie) wszystko.

Do zobaczenia na Gotujmy.pl!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 19:52

Zobacz także

Nasze propozycje