Poprzedni artykuł: Ziemniaki na 8 wiosennych sposobów! Następny artykuł: Pyszna Zupa prezydencka Hortex

Bądź królową – dbaj o swoje wnętrze!

Zgodnie z powiedzeniem „jak Cię widzą, tak Cię piszą” dbasz o swój wygląd zewnętrzny – to oczywiste, każda królowa dba. Pamiętaj jednak, że prawdziwa królowa zwraca również uwagę na to, co w środku. Zadbaj zatem o swoje piękne wnętrze z płatkami owsianymi NESVITA. Teraz NESVITA jest mniej słodka.

W prawidłowej diecie każdej królowej kluczową rolę odgrywają regularne posiłki. NESVITA dostępna jest w wygodnych saszetkach, dzięki czemu możesz zabrać ją ze sobą wszędzie. To świetne rozwiązanie zarówno na pożywne śniadanie, jak i smaczną przekąskę w pracy w ciągu dnia.

owsianki nesvita

Od rana…

Płatki owsiane NESVITA z czerwonymi owocami to świetne połączenie dla królowej, która gustuje w wyrazistych zestawieniach. Orzeźwiający, lekko kwaskowaty smak owoców idealnie komponuje się z delikatnością mleka i płatków. NESVITA z czerwonymi owocami wprawi Cię w wyśmienity nastrój już od samego rana.

Do wieczora…

Zwolenniczkom bardziej wytrawnych smaków polecamy płatki owsiane NESVITA ze śliwkami. W sam raz na pyszny podwieczorek! NESVITA ze śliwkami to gwarancja udanego popołudnia.

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 marca 2019, 23:21

Zobacz także

Nasze propozycje