Proste ozdoby świąteczne, które wykonasz sama

Poprzedni artykuł: 5 częstych błędów popełnianych podczas smażenia Następny artykuł: Czekolada czy kokos? TOP 7: przepisy z bananami na słodko
Szukacie pomysłu na proste ozdoby świąteczne? Podpowiadamy, jak w łatwy sposób przyozdobić stół świąteczny oraz… jak zaoszczędzić czas przed świętami!

Ozdoby świąteczne rękodzieło

W przedświątecznym zamieszaniu nie zawsze mamy czas myśleć o dekoracjach. Dlatego mamy dla Was kilka prostych pomysłów, które możecie wykorzystać nawet w dniu Wigilii, gdyż przygotowanie tych ozdób zajmie Wam dosłownie chwilę! Zobaczcie wideo i zaskocz gości własnoręcznie wykonanymi dekoracjami!

Potrawy świąteczne last minute

Jeśli nie macie czasu na gotowanie, brakuje Wam umiejętności albo po prostu na chwilę przed świętami ostatnie, na co macie ochotę, to stanie w kuchni, znamy idealne rozwiązanie! Wykonując jeden telefon, możecie zorganizować Wigilię albo obiad świąteczny bez żadnego wysiłku.

Sprawdźcie ofertę cateringu Batidy!

Jedzenie możesz odebrać sama (przynieść swoje naczynia i patery, by później już nie musieć przekładać potraw) lub zostanie dostarczone wprost do Twoich drzwi. Tobie pozostanie jedynie cieszyć się smakiem pysznych dań i obecnością bliskich osób.


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

5 grudnia 2019, 15:25

Nasze propozycje