Poprzedni artykuł: HIT! Koktajl na piękną opaleniznę Następny artykuł: Burgery z kaszą kuskus – przepis

Nowy Bar Sałatkowy na lato w Pizza Hut

Specjalnie dla wszystkich fanów Baru Sałatkowego, Pizza Hut przygotowała nowe, letnie smaki. Przyjdź, spróbuj i rozkoszuj się bogatą w witaminy owocowo - warzywną ucztą.

pizza hut

Już od lipca w Barze Sałatkowym Pizza Hut możesz znaleźć zupełnie nowe i soczyste smaki. Znajdziesz tam owoce z całego świata, dostarczane przez lokalnych dostawców.

Dla chcących zachować linię doskonałym wyborem będzie sałatka z wysokobiałkowego ananasa, soczystego kiwi i egzotycznego melona. Dla amatorów słodkości idealnym rozwiązaniem będzie owocowa kombinacja w połączeniu  z wyśmienitym sosem czekoladowym.

Niekończące się możliwości komponowania powodują, że Bar Sałatkowy jest idealnym rozwiązaniem zarówno na popołudnie z przyjaciółką, jak i biznesowy lunch. Zacznij od zielonej bazy, dodaj ulubione składniki i sos, który połączy smaki, a na deser wybierz bombę owocowo-witaminową, która doda energii na cały dzień!

Oferta promocyjna trwa od 1 lipca do 1 września 2014r. i jest dostępna codziennie we wszystkich restauracjach Pizza Hut z obsługą kelnerską w Polsce.

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 kwietnia 2019, 04:19

Zobacz także

Nasze propozycje