Poprzedni artykuł: 10 powodów, dla których warto jeść czekoladę Następny artykuł: Długo oczekiwany powrót legendy - Qurrito znowu w KFC!

Wielkanoc z produktami Winiary

Wielkanoc tuż tuż. Jeśli należysz do tych Pań Domu, które są zabiegane i nie mają czasu na przygotowywanie tradycyjnych dań od podstaw, sięgnij po produkty Winiary, które ułatwią ci przedświąteczne przygotowania.
żurek winiary

Barszcz biały i żurek to tradycyjne, polskie zupy, bez których nie wyobrażamy sobie śniadania wielkanocnego. Bardzo trudno ugotować je od podstaw, dlatego w święta panie domu sięgają po Barszcz biały i Żurek z linii Nasza Specjalność Winiary, które są przygotowane ze składników znanych z naszych kuchni, bez dodatku glutaminianu sodu i konserwantów.

Zupy Winiary można podawać na wiele ciekawych sposobów, np. tradycyjnie z jajkiem i kiełbasą lub bardziej nowocześnie – barszcz biały z mlekiem kokosowym czy awokado, a żurek z białym serem lub jajkiem przepiórczym.

majonez winiary

Polacy nie wyobrażają sobie Wielkanocy bez swojego ulubionego Majonezu Dekoracyjnego Winiary, który jest numerem 1 na rynku majonezów i już od 40 lat gości w polskich domach. Konsumenci cenią go za smak, kremową konsystencję i najwyższą jakość. Idealnie podkreśla i urozmaica smak sałatek i zimnych przekąsek takich jak jajka, wędliny czy mięsa pieczone, które królują na wielkanocnym stole.

Cena:

  • Barszcz Biały z linii Nasza Specjalność WINIARY - ok. 1,85 zł
  • Żurek z linii Nasza Specjalność WINIARY - ok. 1,85 zł
  • Majonez Dekoracyjny WINIARY 400ml - ok. 6 zł
zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 marca 2019, 15:03

Zobacz także

Nasze propozycje