Poprzedni artykuł: Goplana i Solidaność na Wielkanoc Następny artykuł: Zrób to sama: serwetka-zając

Nowy program kulinarny Słodka Rywalizacja

Nowości kulinarne, , tagi: programy kulinarne
Słodka Rywalizacja - program TVN Style o wypiekach, który śledzi się z wypiekami na twarzy. Siostry, mama i córka, narzeczona z narzeczonym oraz inni członkowie rodzin - pod bacznym okiem prowadzącej Agnieszki Pilaszewskiej - pieką ciasta, które w kolejnych odcinkach oceniane są przez gwiazdorskich ekspertów...

W każdej odsłonie nowego programu TVN Style „Słodka rywalizacja" bierze udział jedna para bohaterów, którzy uwielbiają pieczenie. Matka i córka, ciotka i kuzyn, narzeczony z narzeczoną spotkają się w jednej kuchni, a ich zadaniem będzie stworzenie słodkiego wypieku z wykorzystaniem wylosowanego wcześniej składnika.

program słodka rywalizacja

W jakich warunkach wyczarowują swoje ciasta i ciasteczka uczestnicy każdego odcinka Słodkiej Rywalizacji? Kremowe, retro szafki, słodkie, pastelowe elementy wyposażenia wnętrza, a także mocne kolorystyczne akcenty jak na przykład piękna fuksja. Kuchenna przestrzeń do rywalizacji podzielona jest na dwie części kolorystyczne: różową i niebieską. Całość obrazka dopełnia stylizacja  prowadzącej program Agnieszki Pilaszewskiej, która nosi kobiece spódnice i sukienki w klimacie lat 50, kocie okulary, wyraziste kolory na ustach.  

Walkę między „formą a treścią" oceni prowadząca program Agnieszka Pilaszewska oraz zaproszony do studia gwiazdorski ekspert. Gośćmi programu oprócz wspomnianej już Anny Starmach są m.in. Olga Kwiecińska, Pascal Brodnicki, Anna Wendzikowska, Dorota Wellman.

bSponsorem programu „Słodka Rywalizacja” jest nowa kostka Kasia Ekstra Maślany Smak, która dzięki podwyższonej zawartości tłuszczu (79%) zapewnia doskonałą konsystencję kremom, a ciastom nadaje maślanego smaku i aromatu. A wszystko to w cenie niższej niż masło.

 „Pieczenie to magia! Wystarczy mąka, masło, jaja, kilka dodatków i doskonałe ciasto gotowe” – mówi jedna z jurorek programu Anna Starmach.

Premiera każdego odcinka Słodkiej Rywalizacji w sobotę o 12.35 w TVN Style.

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 sierpnia 2019, 10:28

Nasze propozycje