Poprzedni artykuł: Wielkanocne menu od Batidy Następny artykuł: Schudnij na lato z czerwoną herbatą!

Moc czekoladowych słodkości od Wedla na Wielkanoc

Wielkimi krokami zbliża się Wielkanoc i pierwsze, wiosenne chwile spędzane w gronie najbliższych. Marka Wedel przygotowała specjalne propozycje, które podkreślą wyjątkowy charakter Świąt i osłodzą spotkania przy rodzinnym stole intensywnym smakiem wedlowskiej czekolady, m.in. czekoladowe pisanki, pianki Ptasie Mleczko®, a także czekoladę mleczną z nadzieniem o smaku truskawkowym w dużym formacie.

Święta Wielkanocne to czas spędzany z rodziną i przyjaciółmi przy suto zastawionych stołach. Jest to także świetny moment na obdarowanie najbliższych wyjątkowymi upominkami. Marka Wedel przychodzi z pomocą wszystkim tym, którzy zastanawiają się czym osłodzić sobie Święta. Wedlowskie pyszności w nowej  odsłonie sprawdzą się zarówno jako prezent od wielkanocnego zająca, ozdoba stołu, świątecznego koszyczka, jak i przekąska, którą można podzielić się z najbliższymi.

Przepyszne pisanki z nadzieniem o smaku toffi, truskawkowym oraz waniliowym z pewnością zadowolą podniebienia wielbicieli czekoladowych słodkości  ̶  tych młodszych i tych starszych.

jajka nadziewane wedel

Pisanki czekoladowe o smaku truskawkowym, waniliowym i toffi

Cena: ok. 8zł za 120g

Z kolei najpopularniejsza w Polsce czekolada nadziewana o smaku truskawkowym, po raz pierwszy w większym formacie, to idealna przekąska, którą łatwo podzielić się z całą rodziną.

czekolada truskawkowa

Czekolada mleczna truskawkowa

Cena: ok. 9zł za 290g

Tym, którzy przepadają za ponadczasową klasyką, marka Wedel proponuje pianki Ptasie Mleczko® Waniliowe i Śmietankowe w mocnomlecznej czekoladzie, w nowej odsłonie, inspirowanej motywami wiosennymi. 

wedel ptasie mleczko

Ptasie mleczko śmietankowe i waniliowe

Cena: ok. 12zł

Mieszanka Wedlowska po raz pierwszy pojawi się w wielkanocnym, prezentowym opakowaniu. To zarówno doskonały upominek, jak i pretekst do podzielenia się z najbliższymi ulubionymi cukierkami w różnych smakach. 

Dla najmłodszych marka Wedel przygotowała czekoladowe pisanki w opakowaniach z uroczymi, kolorowymi motywami wielkanocnymi ­– idealne zarówno jako ozdoba wielkanocnego koszyczka, a także jako słodki upominek.

wedel na wielkanoc

Mieszanka Wedlowska Classic - cena: ok. 15zł za 438g

Pisanki czekoladowe - cena: ok. 1,90zł za 25g

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 sierpnia 2019, 19:08

Nasze propozycje