Poprzedni artykuł: Danone – dobry jogurt z dobrego mleka Następny artykuł: Dni Grecji w Pizza Hut

Rześki smak cytrusów w butelce

Coraz wyższe temperatury i słońce przyjemnie muskające skórę – to oznaki lata. W czasie upałów należy pamiętać o dostarczaniu swojemu organizmowi odpowiedniej ilości płynów, aby zachować odpowiedni bilans gospodarki wodnej. Smaczną, wartościową, i co najważniejsze orzeźwiającą propozycją na lato, jest świeżo wyciskany sok z owoców cytrusowych Premium Fresh & Cool. To ożywcza kombinacja pomarańczy, mandarynki i grejpfruta zapewniająca nie tylko rześki smak, ale będąca także cennym źródłem witamin i minerałów.

Sok marki Premium Fresh & Cool

Sok marki Premium Fresh & Cool bez dodatku cukru to smaczny i zdrowy sposób na uzupełnienie braków wody. W każdej butelce zamkniętych jest 7 pomarańczy, 2 mandarynki i pół grejpfruta. Owoce te cenione są za swoje właściwości odżywcze oraz prozdrowotne. Sięgając po sok Premium Fresh & Cool z owoców cytrusowych jednocześnie gasimy letnie pragnienie oraz dbamy o swoje zdrowie!

Pomarańcza stanowiąca ponad 70% soku jest owocem symbolizującym radość życia i zdrowie. Zawiera m.in. witaminę C, A oraz witaminy z grupy B korzystnie wpływające na stan skóry oraz kojące nerwy. Zdaniem niektórych naukowców, w pomarańczach zawarte są także niepowtarzalne przeciwutleniacze blokujące powstawanie komórek nowotworowych.

W skład soku Premium Fresh & Cool wchodzi także słodka mandarynka. Ten owoc, ze względu na swoje walory zdrowotne, ceniony jest niemal w całej Azji, a Chińczycy od lat stosują go w zabiegach leczniczych. Wyjątkową zaletą mandarynek jest fakt, iż jej spożywanie zmniejsza ryzyko zachorowania na raka nawet wśród osób wchodzących w skład grupy wysokiego ryzyka.

Oprócz pomarańczy i mandarynek, w butelce znajduje się również grejpfrut. Jego lekko gorzkawy smak równoważy słodycz dwóch pozostałych owoców i nadaje mu przyjemną, orzeźwiającą nutę. W owocach grejpfruta znajduje się witamina E uznawana za witaminę młodości, która opóźnia proces starzenia.

Sok marki Premium Fresh & Cool, ze względu na kompozycję owoców, jest doskonałą, orzeźwiającą alternatywą dla wody w czasie lata. Po schłodzeniu cytrusowe nuty ukryte w owocach uwalniają się jeszcze bardziej, co czyni jego smak wyjątkowo świeżym i aromatycznym.

Cena: ok. 8zł / 750ml

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 marca 2019, 01:02

Zobacz także

Nasze propozycje