Poprzedni artykuł: Kulinarne dzieła z akcesoriami Fiskars Functional Form Następny artykuł: Pyszna nowość z Wedla - Ptasie Mleczko Rajska Wyspa!

Kosz świeżych warzyw od Waw.rzywniaka

Nowości kulinarne, , tagi: warzywa, nowości kulinarne
Od dziś mieszkańcy Saskiej Kępy, Mokotowa i Śródmieścia w Warszawie mogą zaoszczędzić czas i pieniądze zamawiając zdrową skrzynkę od Waw.rzywniaka. Każda skrzynka to duża porcja świeżych, sezonowych warzyw i owoców dostarczanych prosto do domu.
zestaw Waw.rzywniaka

Każdy zestaw Waw.rzywniaka to minimum 8 rodzajów sezonowych warzyw i owoców. Jesienią są to m.in. śliwki, gruszki, jabłka, dynia, pomidory, fasolka szparagowa, sałata, ziemniaki, cebula. Wszystkie produkty pochodzą od lokalnych rolników i są charakterystyczne dla danego sezonu, więc w drodze na stół nie spędzają tygodni w chłodniach. Dzięki temu są bardziej naturalne i zachowują prawdziwy zapach i smak.

Zamówienia przyjmowane są od poniedziałku do piątku do godziny 20:00 a w sobotę rano klienci otrzymują informację, co w tym tygodniu znajdzie się w skrzyni Waw.rzywniaka oraz przepisy na cały tydzień z wykorzystaniem tych produktów.

Cena skrzynki Waw.rzywniak: 30zł

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 kwietnia 2019, 05:19

Zobacz także

Nasze propozycje