Poprzedni artykuł: TOP 10 najzdrowszych warzyw

Wyciskarka wolnoobrotowa Teesa – test redakcji!

Kuchnia,
,
, tagi: wyciskarka
Jeśli jesteście zwolenniczkami świeżych soków i wyciskania owoców – to urządzenie z całą pewnością Wam się spodoba!

Wyciskarka wolnoobrotowa Teesa to doskonałe urządzenie dla amatorów świeżych soków, które bogate są w witaminy oraz  spore walory smakowe. Urządzenie działa w oparciu o system jednoślimakowy, który w połączeniu z dużą mocą (150 W) potrafi wycisnąć sok niemal z każdego owocu i warzywa. Prędkość 65 obrotów na minutę zapewnia dużą wydajność, przez co pozwala uzyskać jeszcze więcej pełnowartościowego soku.

Wyciskarka została wyprodukowana bez użycia materiałów zawierających bisfenol – nasz produkt posiada znak jakości BPA Free, co jest szczególnie ważne dla walorów zdrowotnych wyciskanego soku. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w czujnik, który blokuje pracę, jeśli poszczególne elementy zostały złożone nieprawidłowo.

Nie sposób jest opisać naszej radości, kiedy ją dostałyśmy! Pierwsze co zwróciło Naszą uwagę to design, który naszym zdaniem idealnie wkomponuje się w wystrój każdej kuchni! Wszystkie uwielbiamy soki ze świeżo wyciśniętych owoców i warzyw, więc takie urządzenie w Naszych rękach to cudo! Postanowiłyśmy wziąć je w obroty już w wydawnictwie.

Szybki kurs do sklepu po kilka owoców i byłyśmy już gotowe. Więc do dzieła! Obsługa urządzenia w ogóle nie jest problematyczna, więc z łatwością dałyśmy sobie z nią radę. Kiedy pierwsza szklanka (okazała się być przepyszną bombą witaminowa) była już za nami - chciałyśmy tylko więcej! W ramach szerszego przetestowania wyciskarki tym razem postawiłyśmy na twarde warzywa. I wiecie co? Urządzenie sprawdza się przy nich równie dobrze jak przy owocach!

Wyciskarka wolnoobrotowa Teesa wydobywa z owoców i warzyw wszystko co najlepsze. Jedyną rzeczą jaka może ograniczać pracę z nią to brak wyobraźni jeśli chodzi o nowe pomysły na soki lub po prostu brak owoców czy warzyw. Osobiście jesteśmy nią zachwycone! Używamy jej codziennie i nie zamierzamy z tego zrezygnować. Taka codzienna bomba witaminowa jaką serwuje nam to urządzenie jest niezastąpiona! Z czystym sumieniem polecamy!

Zobaczcie także: Test redakcji: testujemy nowy hit w rozczesywaniu włosów! Szczotki Michel Mercier pod lupą

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 20:47

Zobacz także

Nasze propozycje