Poprzedni artykuł: Wypadanie rzęs - po przedłużaniu, odżywce. Jak sobie z tym radzić? Następny artykuł: Naturalne paznokcie – 3 sposoby na mocną i estetyczną płytkę

1+1 – promocja na lakiery hybrydowe Neonail

Makijaż,
,
, tagi: lakier hybrydowy
Lakiery hybrydowe Neonail to jedne z najbardziej popularnych na polskim rynku. Teraz możecie kupić dwa produkty w cenie jednego. Promocja 1+1 obowiązuje na stronie internetowej producenta i w sklepach stacjonarnych.

Lakierów hybrydowych nigdy dość, zwłaszcza, że gama kolorystyczna najbardziej popularnych marek wciąż się poszerza. Teraz jest okazja, żeby zwiększyć swoją domową kolekcję o produkty marki Neonail. Lakiery hybrydowe są obecnie dostępne na stronie internetowej producenta oraz w sklepach stacjonarnych w obniżonych cenach w promocji 1+1, gdzie tańszy produkt otrzymujemy za 1 zł. Zimowa wyprzedaż lakierów hybrydowych Neonail obowiązuje wyłącznie na wybrane produkty.

Lakiery hybrydowe Neonail – promocja 1+1

Lakiery hybrydowe Neonail objęte promocją 1+1 dostępne są w specjalnej zakładce akcji „Zimowa wyprzedaż pełna kolorów”. Przecenione są o ok. 30 proc. w zależności od wybranego koloru. W niektórych przypadkach obniżka sięga nawet 70 proc. Wraz z nową, niższą ceną możemy kupić je w duecie, w którym jeden z produktów (tańszy) otrzymamy za 1 zł. Najtańsze lakiery do paznokci dostępne są od 9,99 zł, natomiast najdroższe sięgają kwoty 19,99 zł. W ofertę włączone są nie tylko podstawowe lakiery hybrydowe, ale również termiczne, magnetyczne i akwarele. Z promocji można skorzystać wielokrotnie.

Lakiery hybrydowe Neonail w promocji 1+1 możemy kupić online na stronie producenta, w punktach sprzedaży oraz franczyzach działających pod marką Neonail od 7.01 do 19.01 lub wyczerpania zapasów. W zależności od wyboru rodzaju przesyłki, jej koszt wynosi od 9,99 zł do 18,30 zł.

Lakiery hybrydowe Neonail – które produkty z promocji zasługują na uwagę?

Kolor roku 2020 to klasyczny niebieski. Warto postawić więc na ten odcień również na paznokciach. Promocja 1+1 na lakiery hybrydowe Neonail obejmuje m.in. Muted Blue, który jest wyrazisty, ale dobrze łączy się z bardziej stonowanymi lakierami. Produkt pochodzi z kolekcji Grunge, ma 6 ml i dostępny jest w cenie 19,99 zł.

Electric Woman to lakier hybrydowy, który dołączył do oferty Neonail wraz z Diamond Collection. Został wybrany przez Kasię Sokołowską, reżyserkę pokazów mody. Lakier hybrydowy ma odcień głębokiej zieleni, w której zatopione są iskrzące się diamenty. Produkt dostępny jest w cenie 19,99 zł w pojemności 7,2 ml. Producent zaznacza jednak, że ma krótszy termin przydatności sięgający 11 miesięcy.

Na szaleństwo na paznokciach najlepiej zdecydować się, kiedy lakier hybrydowy możemy kupić w promocyjnej cenie. Mocne paznokcie są w końcu tymi, które wybieramy od czasu do czasu, żeby nie czuć przesytu wybranym wzorem. Niektóre z nich są jednak hipnotyzujące, jak Eclipse, który jest kombinacją pomarańczowych i złotych drobinek. Lakier hybrydowy pochodzi z kolekcji Star Glow i dostępny jest w cenie 19,99 zł.

Źródło zdjęcia głównego: Pinterest

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 stycznia 2020, 19:53

Nasze propozycje