Poprzedni artykuł: Top 10 z KWC: matowe szminki na jesień Następny artykuł: Wieczorowy makijaż Patrycji Kazadi. Podpowiadamy, jak go zrobić

100 tysięcy lajków? Makijaż tego nastolatka podbił internet. Zobaczcie!

Makijaż, , tagi: makijaż
17-letni James Charles z Nowego Jorku marzy o tym, żeby zostać makijażystą. Gdy okazało się, że jego licealne zdjęcie nie eksponuje w dostateczny sposób tego, jak perfekcyjnie rozświetlił skórę, postanowił powtórzyć sesję. Efekt pracy ucznia zdobył 100 tysięcy lajków na Instagramie.

Pamiętacie ten mrożący krew w żyłach moment, gdy na szkolnym tableau zawisło na wieki zrobione w klasie maturalnej, nie dość doskonałe, zdjęcie?

James Charles, który marzy o tym, żeby zostać makijażystą, zbuntował się przeciwko przeciętności. Gdy okazało się, że jego zdjęcie do księgi pamiątkowej w niewystarczającym stopniu eksponuje jego rozświetlony makijaż, postanowił powtórzyć sesję. Efekt pracy polubiło na jego Instagramie aż sto tysięcy osób!

„Lubię wyglądać super”, napisał James pod zdjęciem z mocno zarysowanymi brwiami, koczkiem na głowie i oczywiście błyszczącymi policzkami, a jego posta skomentowała słowami „Jesteś zwycięzcą!” jego idolka, młoda wokalistka Zendaya.

Czy to znaczy, że już za chwilę siedemnastolatek z Nowego Jorku zdobędzie sławę nie tylko na Instagramie? 

A może weźmiemy przykład z Jamesa, gdy następnym razem wybierzemy się do fotografa, żeby zrobić zdjęcie do dowodu osobistego albo paszportu? Świetny patent na perfekcyjne światło ma też Kim Kardashian, która perfekcyjne selfie robi dzięki LuMee – świetlistej obudowie na iPhone'a. 

Zobacz więcej zdjęć Jamesa na jego Instagramie:

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 stycznia 2019, 07:26

Zobacz także

Nasze propozycje