Poprzedni artykuł: Paletka Naked Smoky od Urban Decay, czy Go Nude, Smoky Edition od Wibo... Następny artykuł: Sławni makijażyści, których warto śledzić na Instagramie

100 warstw pomadek naraz?! Zobacz, co zrobiła polska vlogerka

Pamiętacie, jak miesiąc temu vlogerka Cristine Rotenberg podjęła się wyzwania rzuconego jej przez internautów i stworzyła manicure z 116 warstw lakieru do paznokci? Jej górzyste, kolorowe paznokcie zahipnotyzowały internautów, czym gwiazda urodowej vlogosfery zapewniła sobie doskonałą promocję. Teraz jej śladem postanowiła pójść Red Lipstick Monster.

Film prezentujący powstawanie #PolishMountain jak dotąd zebrał ponad 14 mln wyświetleń. Film z kanału Simply Nailogical najwyraźniej zafascynował także Red Lipstick Monster, która przygotowała dla fanek własną wersję Lipstick Mountain.

Jako że efekt nakładania ponad stu warstw lakieru do paznokci jest już powszechnie znany, polska vlogerka postawiła na wyzwanie z płynnymi pomadkami w roli głównej.

Czytaj też:  Top 5 z KWC: pomadki ochronne z SPF

„Przygotowałam dla Was moją wersję Lipstick Mountain” - zapowiada Red Lipstick Monster. Vlogerka nałożyła na usta 100 pomadek płynnych naraz, a więc pomadek, które zasychają. Kluczem do zrealizowania pomysłu jest odczekanie, aby każda z kolejnych warstw zdążyła wyschnąć przed aplikacją następnego koloru. Jak tłumaczy vlogerka, dzięki temu nie rozcieramy produktów, ale je dokładamy.

Jak nietrudno się domyślić, na jej ustach prędko utworzyła się skorupa. Red Lipstick Monster dopięła jednak swego i poprzestała dopiero po 100 warstwach. Realizacja wyzwania #‎ListickMountain zajęło jej łącznie dwie godziny i 10 minut.

Czytaj też:  TOP 5 z KWC: najlepsze suche szampony

„Pamiętajcie, że challenge są od tego, żeby się wyluzować i pokazać swoją własną wersję danego pomysłu!” - przypomina polska vlogerka. Co myślicie o jej pomyśle? Podejmiecie wyzwanie rzucone przez Red Lipstick Monster?

Szukacie dobrych szminek? Wizażanki przetestowały te, znajdujące się w poniższej galerii

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lutego 2019, 13:26

Zobacz także

Nasze propozycje