Poprzedni artykuł: Znamy zamiennik podkładu Fenty Beauty! Ma identyczny skład, ale kilka... Następny artykuł: Jest 13 razy tańszy niż kultowy rozświetlacz, a daje taki sam efekt na...

Ta blogerka urodowa ma... 4 lata. Jej uroczy filmik o makijażu stał się viralem

Mała Marley ma niesamowitą osobowość i zaskakujące umiejętności. 4-letnia Amerykanka błyskawicznie stała się gwiazdą internetu.

Choć ma zaledwie 4 lata, jej konto na Instagramie obserwuje 135 tysięcy ludzi. Ta duża i stale rosnąca grupa followersów dowodzi, że mała Marley jest wyjątkowa. Dziewczynka jest nie tylko śliczna, ale ma też mnóstwo uroku, niezłe poczucie humoru i zaskakujące zainteresowania.

Pasją Marley jest nagrywanie tutoriali makijażowych. Może jej metoda konturowania czy aplikowania rozświetlacza nie na wszystkich zrobi wrażenie, ale jej zabawne komentarze i urocze minki rozbawią każdego.

Zobacz także: Kilkuletnia dziewczynka w pełnym makijażu – przesada?

4-latka nagrywa tutoriale makijażowe

Pierwsza rzeczy, na jaką zwraca się uwagę, wchodząc na Instagram Marley, to jej niezwykła uroda. Dziewczynka - w której żyłach płynie krew dominikańska, szwedzka i norweska - ma blond loki i ciemne oczy. Marley w swoich tutorialach wykorzystuje kosmetyki swojej mamy, ale - co typowe dla kilkulatek - najchętniej sięga po róże i brokaty. Jak przystało na blogerkę makijażową, Marley obficie (i bardzo zabawnie) komentuje każdą wykonywaną przez siebie czynność.

Mamy poklad (Marley mówi nie "foundation", tylko "falidation"). Użyjemy tego samego pędzla, bo... nie mamy zbyt dużo pędzli - mówi Marley. I dodaje z dumą: - Dobrze wyglądam!

Huda Kattan i Nikkie Tutorials powinny mieć się na baczności! Mała Marley ma szansę wyrosnąć na prawdziwą internetową potęgę. Jeden z jej tutoriali obejrzało ponad 600 tysięcy ludzi, już teraz marki przesyłają 4-latce produkty do testowania, a rodzice Marley zastanawiają się, czy nie założyć córce kanału na YouTubie.

Kibicujecie Marley czy uważacie, że za wcześnie na taką karierę?

Zobacz także: Odkryj kolekcję MylaQ x ATOMÓWKI i dodaj atomowej mocy swoim paznokciom!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 stycznia 2019, 02:42

Zobacz także

Nasze propozycje