Poprzedni artykuł: Znamy kolor szminki, który pasuje... każdej kobiecie! Co to za marka? Następny artykuł: 88-latka jest twarzą kultowej marki Urban Decay. Chciałybyście mieć ta...

5 makijażowych trików z... zapalniczką w roli głównej! Nie wierzycie?

Zapalniczka to jeden z ostatnich gadżetów, który skojarzyłybyśmy z makijażem. A jednak potrafi być bardzo pomocna - sprawdźcie, jak używają jej profesjonaliści!

Czy w naszej kosmetyczce obok szminek, podkładów i mascary powinno znaleźć się miejsce dla... zapalniczki? Okazuje się, że warto to przemyśleć! Niezbędne akcesorium wszystkich osób palących znajduje całkiem szerokie zastosowanie w makijażu - dodaje mu "ognia" dosłownie i w przenośni!

Poznaj najgorętsze trendy beauty! Pobierz Trendbook Wizaz.pl – pierwszy taki w Polsce!

Blogerki i profesjonalni makijażyści od dawna znają jej "ukryte" właściwości - niektóre są naprawdę zaskakujące. Podczas gdy zachwycamy się nowatorskimi gadżetami typu Vamp Stamp (polecamy alternatywę w postaci... pęsety) i kolejnymi wariacjami na temat gąbeczki do makijażu, pospolita zapalniczka jest w stanie na zawsze poprawić jakość naszego makeupu. Jesteście ciekawe, w jaki sposób?

Zajrzyjcie do naszej galerii i poznajcie 5 interesujących sposobów na wykorzystanie zapalniczki podczas wykonywania makijażu :)

Naszym zdaniem warto wypróbować każdy z nich!

Zobacz też: Znana makijażystka zdradziła nam sekretny trik na matową cerę. To... nic nie kosztuje!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecamy wysoko oceniane kredki do powiek z KWC - będą świetne nawet bez zapalniczki ;)

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lutego 2019, 06:28

Zobacz także

Nasze propozycje