Poprzedni artykuł: Paleta Urban Decay Naked Smoky Następny artykuł: IsaDora z własnym sklepem internetowym - nadciągają super promocje

6 najstraszniejszych charakteryzacji na Halloween z YouTube

Oto 6, naszym zdaniem, najstraszniejszych charakteryzacji i makijaży na Halloween 2015 z YouTube!

6 strasznych charakteryzacji i makijaży na Halloween 2015 z YouTube:

Podwójna twarz - dope2111

Niepokojący, przykuwający wzrok, od samego patrzenia na tę charakteryzację kręci się w głowie! Jakże inna propozycja od ociekających krwią zombie i potworów. Niezwykle pomysłowe i oryginalne. 

Krwawe zombie - Red Lipstick Monster

Red Lipstick Monster jak zwykle na doskonałym poziomie! Jeśli chcecie, żeby Wasza halloweenowa charakteryzacja była przerażająca, krwawa i budziła dyskomfort u odbiorców, to zdecydowanie polecamy pomysł Ewy.

Cudza twarz - maxineczka

Tutorial, który pokazuje jak niewiele trzeba - klej i chusteczka higieniczna, żeby wywołać przerażenie! Cudza twarz w wykonaniu maxineczki to kolejna inspiracja, która nie dość, że przeraża, to jeszcze na długo niepokoi...

Jeff the killer - Bonnie Corban SFX

Chyba najstraszniejsza charakteryzacja wśród wszystkich tu zaprezentowanych. Brak nosa, przerażające soczewki... Ten "makijaż" nie jest zapewne najwygodniejszy i najbardziej komfortowy dla skóry twarzy, ale efekt końcowy warty poświęceń.

Voldemort - Agnieszka Grzelak Beauty

Baaardzo pomysłowe! Idealne dla wszystkich, którzy nie chcą straszyć w oczywisty sposób. Na plus zasługuje też precyzyjne wykonanie charakteryzacji - aż ciężko uwierzyć, że autorka tutorialu nie ma na sobie po prostu maski. Majstersztyk!

Makijaż Banshee -Agnieszka Grzelak Beauty

Kolejna propozycja z naszego polskiego, youtubowego podwórka. :) Prosty, nie wymagający używania długiej listy kosmetyków czy akcesoriów (poza soczewkami - to główny punkt charakteryzacji), a bardzo przerażający makijaż!

Który makijaż jest Waszym zdaniem najstraszniejszy?

Sprawdźcie również: subtelny makijaż na Halloween oraz przerażające rany i oparzenia na Halloween

zdjęcia: YouTube

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 kwietnia 2019, 13:43

Zobacz także

Nasze propozycje