Poprzedni artykuł: Tak zmieniała się lalka Barbie od 1959 roku! Następny artykuł: Makijaż Adele z teledysku „Hello” krok po kroku

7 najlepszych tuszów do rzęs do 30 zł!

Makijaż, , tagi: makijaż oczu, tusz do rzęs
Nie tylko tusze z górnej półki mogą zapewnić „efekt WOW” na rzęsach! Recenzje i opinie dziewczyn w KWC pokazują, że wiele maskar, które są dostępne w bardzo przystępnych cenach, może zaskakiwać świetną jakością! Zobaczcie 7 najlepszych tuszów do rzęs do 30 zł!

Długie rzęsy nigdy nie wyjdą z mody. Mimo dużej mody na odżywki, które zapewniają wydłużenie i zagęszczenie naturalnych rzęs nadal nie wyobrażamy sobie codziennego makijażu bez ulubionego tuszu do rzęs. Poszukiwanie idealnego tuszu może trwać miesiącami, a nawet latami. Specjalnie dla Was przeszukałyśmy i KWC wybrałyśmy 7 tanich tuszów do rzęs, które mają wysokie oceny, a jednocześnie nie kosztują więcej niż 30 zł!

Jak wybrać idealny tusz do rzęs?

Wybór idealnego tuszu do rzęs nie jest łatwy. Najpierw dokładnie przyjrzyj się swoim rzęsom i podejmij decyzję na jakim efekcie najbardziej Ci zależy? Może są bardzo długie, ale cienkie i rzadkie? Wtedy postaw na maskarę pogrubiającą. W ofercie znajdziesz także tusze do rzęs wydłużające, podkręcające i wodoodporne. Niektórymi tanimi tuszami możesz osiągnąć nawet efekt sztucznych rzęs! Ważnym aspektem jest także szczoteczka, najlepiej aby miała krótsze i dłuższe włoski - wtedy dotrze do każdej, nawet najmniejszej rzęsy, a efekt będzie spektakularny. Dobrze dobrana maskara i odpowiedni makijaż powieki, sprawi że oko będzie wydawała się większe.

Macie swój ulubiony tusz do rzęs?

Zobacz również: Najlepsze odżywki do rzęs.

zdjęcia: Fotolia, materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 lipca 2019, 17:30

Nasze propozycje