Poprzedni artykuł: TOP 5 z KWC: najlepsze kremy BB oraz CC Następny artykuł: TOP 5 z KWC: najlepsze płyny dwufazowe, dzięki którym szybko usuniesz...

80-letnia babcia podbija Instagram dzięki makijażom

"Nie ma brzydkich kobiet, są tylko zaniedbane"- tak brzmi jedno z powiedzeń. Ten materiał tylko je potwierdza.

Kobiety w różnym wieku pragną pięknie wyglądać. Zapewne wiele z was będąc małymi dziewczynkami przymierzało ubrania swoich mam, czy podbierało im kosmetyki i nakładały na własną twarz. Cel zawsze jest ten sam- poprawa swojego wyglądu i chęć olśniewania niezależnie od metryki.

Część kobiet, kiedy np. przechodzi na emeryturę, zaczyna uważać się za staruszkę i przestaje o siebie dbać, akceptując swoje zmarszczki i niedoskonałości. Mówi się, że te zmiany na twarzy mają swój urok, ponieważ obrazują dojrzałość kobiety, jednak nawet jeżeli prawdą jest, że przed czasem nie da się uciec i akceptuje się swój wygląd, to raz na jakiś czas każda z nas chciałaby go lekko oszukać i wyglądać na kilka lat młodszą.

Ostatnio rekord popularności bije 80-letnia babcia Livia, znana jako Glam-Ma. W czym tkwi jej fenomen? Otóż dzięki swojej wnuczce, która na co dzień jest wizażystką, zmienia się nie do poznania, a to wszystko dzięki makijażowi. Efekty możemy podziwiać na Instagramie wnuczki o nazwie @teaflego, gdzie ta dokumentuje swoją działalność. Liczba obserwujących wzrasta każdego dnia.

Dzięki przeprowadzonym metamorfozom, przybywa także chętnych do trafienia w ręce makijażystki. Są to mieszkanki domu opieki, w którym znajduje się Livia.

Jak możemy zobaczyć na Instagramie, starsze panie nie boją się sztucznych rzęs, czy mocnych kolorów cieni do powiek. Najbardziej jednak rzuca się w oczy wygładzona twarz.

Jak wam się podobają takie metamorfozy? Chciałybyście, aby wasze babcie przeszły taką zmianę? A może któraś z was zdecyduje się wykonać makijaż starszej osobie, żeby choć na chwilę poczuła się o kilka lat młodsza?

Zobacz także: Serum z witaminą C- po które i dlaczego warto sięgnąć? 

Foto:Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 marca 2019, 06:25

Zobacz także

Nasze propozycje