Poprzedni artykuł: Wielka promocja w Drogeriach Natura! Teraz kosmetyki kupisz nawet 60 p... Następny artykuł: Soczysty makijaż podbija Instagram. Nie zgadniecie, czym powinnyście s...

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała się bez makijażu - fani nie kryją... zaskoczenia!

Makijaż,
,
, tagi: Agnieszka Szulim, gwiazdy bez makijażu, Agnieszka Woźniak-Starak
Takiej jej jeszcze nie widzieliśmy! Agnieszka Woźniak-Starak pokazała swoje zdjęcia bez makijażu - jak wygląda?

Jak wygląda Agnieszka Woźniak-Starak bez makijażu? Do niedawna mogliśmy snuć na ten temat jedynie nieśmiałe domysły - gwiazda należy bowiem do kobiet, które uwielbiają podkreślać swoją urodę i niemal zawsze wyglądają perfekcyjnie. Jednak ostatnio Agnieszka postanowiła zaskoczyć swoich fanów. Na jednej z relacji opublikowanej za pośrednictwem Snapchata prezenterka pokazała się bez grama makijażu!

Źródło zdjęć: Snapchat

Nie jest tajemnicą, że Agnieszka Woźniak-Starak lubi modne ubrania i nie obawia się korzystać z dobrodziejstw medycyny estetycznej - co zresztą sama otwarcie przyznaje. Jakiś czas temu gościła w programie Magdy Mołek, gdzie powiedziała:

W starzeniu nie ma nic złego, ale nie każdy musi mieć na to ochotę, żeby się zestarzeć za szybko. Czemu mam się tak łatwo poddać czasowi i grawitacji? Rozumiem, że są tacy, którzy chcą się starzeć godnie i ja to cenię, ale czy ja muszę się starzeć godnie? Może ja mam ochotę jak najdłużej wyglądać młodo. Pewnie, że korzystam z medycyny estetycznej.

Przyzwyczajeni do perfekcyjnego wizerunku Agnieszki fani nie kryli zaskoczenia gwiazdą w wersji sauté. Takiej niespodzianki z pewnością się nie spodziewali! Trzeba przyznać, że dziennikarka w naturalnej odsłonie wygląda naprawdę korzystnie - brak makijażu w żaden sposób nie odjął jej urody. W końcu mówi się, że autentyczność jest jedną z największych ozdób :)

Jak wam się podoba Agnieszka Woźniak-Starak bez makijażu?

Zobacz też: Ten 10-latek maluje się lepiej od niejednej z nas! Poznajcie Jacka

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 maja 2019, 14:28

Zobacz także

Nasze propozycje