Poprzedni artykuł: Huda Beauty wreszcie będzie dostępna w Polsce! Gdzie kupimy te kultowe... Następny artykuł: Doskonały efekt i odporne na ścieranie formuły? Poznaj wyniki testu no...

Zero makijażu, potargane włosy... Takiej Ani Lewandowskiej jeszcze nie widziałyśmy!

Makijaż,
,
, tagi: Anna Lewandowska, gwiazdy bez makijażu
Trenerka pokazała się na Instagramie w bardzo naturalnym wydaniu!

Jak wygląda Anna Lewandowska bez makijażu? Nie musimy się dłużej zastanawiać - trenerka zaspokoiła naszą ciekawość :) Młoda mama pokazała na Instagramie zdjęcie, które zaskoczyło i jednocześnie zachwyciło fanów - w tak naturalnym wydaniu jeszcze jej nie widziałyśmy!

Anna Lewandowska bez makijażu

Pomimo narodzin córeczki Klary, Ania nie zwalnia tempa - zaledwie miesiąc po porodzie zaskoczyła wszystkich niesamowitą figurą. Żona Roberta ciężko pracuje na swój świetny wygląd, pilnując zdrowej diety i poświęcając dużo czasu na treningi. To właśnie w jednej z takich chwil zostało wykonane zdjęcie - Ania bez makijażu, z włosami w nieładzie zdradziła fanom, że Klara śpi, więc ona sama ma chwilkę dla siebie. Swoim zwyczajem wykorzystała ją więc na... ćwiczenia.

Wpis i fotografia bardzo spodobały się internautom. Nic dziwnego - Ania pokazała, że wbrew pozorom nie różni się specjalnie od innych młodych mam, które nie zawsze mają czas i chęci na wykonywanie makijażu, woląc wykorzystywać chwile wolne od macierzyńskich obowiązków w 100% dla siebie. I bardzo słusznie.

Jak wam się podoba Anna Lewandowska w naturalnym wydaniu?

Zobacz też: Katarzyna Zielińska jest za szczupła? Fani są zaniepokojeni

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lipca 2019, 08:07

Nasze propozycje