Poprzedni artykuł: Laminacja i henna brwi oszpeciły tę kobietę. Wstydzi się wyjść z domu Następny artykuł: Jak zdjąć paznokcie żelowe w domu?

Anna Lewandowska bez sztucznych rzęs i makijażu wygląda jak zupełnie inna osoba

Anna Lewandowska postanowiła nie tylko pokazać się bez makijażu, ale też zrezygnowała ze sztucznych rzęs. Takiej reakcji fanów z pewnością się nie spodziewała. Dobra zmiana?

Zero makijażu, potargane pasma i brak sztucznych rzęs – takiej Ani Lewandowskiej jeszcze nie widzieliśmy. Czyżby pierwsze dni wiosny i domowa kwarantanna zachęciły żonę Roberta Lewandowskiego do odpoczynku od wyidealizowanego wizerunku? A może to zbliżający się wielkimi krokami poród natchnął trenerkę milionów Polaków do metamorfozy? Zobaczcie, jak wygląda w naturalnym wydaniu.

Anna Lewandowska zrezygnowała ze sztucznych rzęs

Wystarczył jeden post, by na instagramowym profilu Anny Lewandowskiej zawrzało, a wszystko przez urocze zdjęcie, na którym celebrytka reklamuje owocowe smoothie swojej marki i nie byłoby w nim nic dziwnego, gdyby nie fakt, że pozbawiona makijażu trenerka jest na fotografii nie do poznania.

Do tej pory Anna Lewandowska wielokrotnie pokazywała się na swoim InstaStories w wydaniu no makeup, czy z lekko zmierzwionymi przez wyczerpujące treningi włosami, jednakże jak dotąd celebrytce zawsze towarzyszyły przedłożone rzęsy, które optycznie powiększały jej oczy. Teraz gwiazda postanowiła pójść w ślady innych polskich celebrytek i podobnie do Dody, czy Julii Wieniawyzrezygnowała z ulubionego zabiegu przedłużania rzęs.

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów, którzy nie kryli zdziwienia i zachwycenia nowym wizerunkiem swojej idolki.

Dopiero po minucie zaczęłam czytać post, tak się zapatrzyłam na Pani oczy – komentuje jedna z fanek.

Piękna, nawet bez blichtru i oprawy – dodaje inna.

A ja cię lubię i szanuje za twój naturalny wygląd. Taka Ania do mnie przemawia – wtóruje kolejna.

No nie poznałam! – pisze następna.

Zdjęcie: Instagram/Instagram

A co wy sądzicie o metamorfozie Ani? Dobra zmiana?

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

7 kwietnia 2020, 16:28

Nasze propozycje