Poprzedni artykuł: Bestsellerowe tusze Bourjois przetestowane! Poznaj opinie Następny artykuł: Konturuje, rozświetla i tuszuje – to wszystko potrafi nowy korektor od...

Rekord polskiej aktorki - w tym makijażu naliczyliśmy aż cztery wpadki na raz!

Kosmetyki do makijażu bywają zdradliwe... Boleśnie przekonała się o tym Anna Oberc, która zaliczyła aż poczwórną (!) wpadkę makijażową.

Wpadki makijażowe gwiazd zdarzają się na szczęście dość rzadko, bo większość celebrytek maluje się u profesjonalistów. Ale kiedy już do jakiejś wpadki dochodzi, najczęściej problemem są białe plamy na twarzy (na drugim miejscu uplasowałby się chyba źle nałożony bropnzer...). Niedawno właśnie z takiego niedopatrzenia tłumaczyła się Paulina Smaszcz-Kurzajewska, której twarz w blasku fleszy wyglądała jak obsypana mąką.

O tym, że trzeba uważać na pudry HD (i nie tylko), zapomniała Anna Oberc. Na premierze teledysku Leszka Stanka "Lost Boy" fotoreporterzy uwiecznili białe podkówki pod jej oczami...

Zdjęcie: Ons.pl

Anna Oberc i wpadka makijażowa

Aktorka znana między innymi z ról Patrycji Sagan w "Na Wspólnej" czy Moniki Wilczewskiej w "Singielce", niestety zapomniała o drobnych poprawkach makijażowych. A te mogły uratować całą sytuację. 

Wybielona skóra pod oczami Anny Oberc może być zasługą nie tylko pudru. Przypuszczamy, że taki efekt powstał w połączeniu ze zbyt jasnym korektorem. Jak widać, skóra aktorki jest delikatnie zabrązowiona, więc może to być wina źle dobranego odcienia. Mimo że na pierwszy rzut oka wszystko wygląda perfekcyjnie, na zbliżeniu wcale już takie nie jest... Zbyt jasna okolica pod oczami to niejedyny problem makijażowi.

Zdjęcie: Ons.pl

Sklejone tuszem rzęsy również nie wyglądają zbyt atrakcyjnie. Całokształt psują również niewykończone brwi. Wiemy, że panuje trend na naturalnie pierzaste, ale przy tak mocnym makijażu oka oraz ust,powinny zostać chociaż delikatnie podkreślone. W innym wypadku po prostu giną, ponieważ są zbyt jasne i przytłoczone metalicznymi kolorami cieni do powiek.

W przypadku Anny Oberc, już wyregulowanie ich od góry, wyczesanie z nadmiaru pudru i podkładu oraz nałożenie bezbarwnego żelu, wiele by zdziałało. Nie możemy również oprzeć się wrażeniu, że aktorka zapomniała o przypudrowaniu twarzy lub chociażby ściągnięciu nadmiaru sebum bibułkami matującymi

A waszym zdaniem, co najbardziej przyczyniło się do wpadki?

Zdjęcie główne: Ons.pl

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 stycznia 2019, 06:16

Zobacz także

Nasze propozycje