Poprzedni artykuł: Kim Kardashian ma łuszczycę na twarzy! Gwiazda zdradziła, jak maskuje... Następny artykuł: Promocja -55 proc. na kolorówkę w Rossmannie lada dzień! Sprawdź, jaki...

Makijaż powiększający usta teraz zrobicie za pomocą... pędzelka do oczu!

Znana modelka do makijażu ust używa pędzelka do cieni do powiek i palca. Efekt jest bardzo naturalny. Będziecie stosować jej trik?

Ashley Graham pochwaliła się na Instagramie zestawem do makijażu ust, który stworzyła we współpracy z marką Revlon. Przy okazji stworzyła mały tutorial i pokazała, jak optycznie powiększa sobie usta. Co ciekawe, malując wargi modelka tylko dwa razy dotknęła je aplikatorem pomadki. W ruch poszły za to pędzelek do cieni do powiek i palce. Stosując patenty Ashley uzyskuje się efekt podobny do uwielbianego przez Francuzki "french kiss lips". Jest jednak zasadnicza różnica - makijaż polecany przez Ashley Graham jest bardziej trwały i zapewnia wrażenie jeszcze większych ust.

Zobacz także: Pięć makijażowych sposobów na optyczne powiększenie ust. Wypróbuj je wszystkie!

Jak malować usta, żeby wyglądały na większe?

Ashley Graham makijaż ust zaczyna od obrysowania ich konturówką. Powiększanie ust przez obrysowywanie ich zewnętrznej krawędzi nie jest nowym patentem, ale Graham zdecydowanie go ulepszyła. Bo modelka, linię narysowaną kredką do warg rozciera pędzelkiem służącym do konturowania powiek (Revlon Crease Shadow Brush). Graham blenduje konturówkę w kierunku na zewnątrz od naturalnej krawędzi warg i w ten sposób delikatnie je "powiększa".

Następnie Graham maluje usta matową pomadką w płynie (Revlon Ultra HD Matte Lipcolor). Ale uwaga, kosmetyk nakłada na wargi nie aplikatorem, tylko palcem. Szminka wtarta i wklepana w skórę ust wygląda bardziej naturalnie, a do tego taki niezbyt precyzyjny makijaż dodatkowo optycznie powiększa wargi. Na koniec, środek dolnej i górnej wargi Ashley maluje metaliczną pomadką, która - dzięki jaśniejszemu odcieniowi i opalizującym drobinkom - sprawia, że usta wyglądają na pełniejsze.

Zobacz także: Duże usta bez wypełniaczy? Wcale nie chodzi o obrysowanie warg konturówką!

My mamy zamiar wypróbować makijażowe patenty Ashley Graham. A wy co robicie, żeby wasze wargi wyglądały na większe?

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 maja 2019, 17:16

Zobacz także

Nasze propozycje