Poprzedni artykuł: Ten manicure zanotował rekordowe wzrosty na Pintereście Następny artykuł: Straszny makijaż na Halloween? Oni pomogą ci się pomalować!

Kochana Stylistko… Po co ci kolejna baza?

Makijaż, , tagi: Indigo, baza hybrydowa, baza pod hybrydy
Podstawą każdej udanej stylizacji paznokci jest odpowiednia baza. Jej właściwe dobranie to wyzwanie, które wymaga doświadczenia i wiedzy na temat produktów dostępnych na rynku.

Słyszałyście już o Whitemin Base od Indigo? Ta nowość w rodzinie produktów Indigo, choć dostępna od niedawna, już zdążyła podbić serca miłośniczek modnego manicure. Whitemin Base to baza pełna zalet, która przebojem wdarła się na salony. Teraz jest na ustach wszystkich! Dlaczego? Przekonajcie się same!

Moc białej bazy! 

Zacznijmy od początku. Już jedna warstwa białej bazy nadaje płytce zdrowo wyglądający odcień, o którym marzy większość kobiet. Stylistki z pewnością ucieszy fakt, że podczas aplikacji Whitemin Base nie ma mowy o jakimkolwiek smużeniu! Baza ta jest mega wygodna w aplikacji! Dzięki białej bazie możesz nadbudować krzywą C i delikatnie przedłużyć naturalną płytkę – za opuszek. Za jej pomocą zrobisz też perfekcyjnego babyboomera na dwie warstwy, łącząc białą bazę z wybranym odcieniem Mineral Base! Whitemin Base od Indigo to tak naprawdę produkt 3 w 1, który ułatwi życie miłośniczkom bieli na paznokciach! Jeżeli zaś chodzi o konsystencję, to biała baza od Indigo jest bardzo podobna do Mineral Base. Dzięki swej średniej gęstości aplikacja Whitemin Base nie sprawia najmniejszych trudności. To jednak nie koniec zalet! Whitemin Base to baza z połyskiem, która zapewnia krycie na poziomie 70%.

Podstawa udanej stylizacji

Whitemin Base to także produkt, którego możesz użyć do manicure z użyciem pastelowych kolorów. Dzięki jej naturalnemu białemu odcieniowi wykonasz idealne pastelowe stylizacje. To samo dotyczy neonów! Biała baza Indigo wydobywa z lakierów ich prawdziwą naturę i nie przekłamuje kolorów. Dzięki takiemu rozwiązaniu nawet jasne odcienie prezentują się świetnie i można docenić ich delikatny charakter. Whitemin Base idealnie nadaje się do uzupełnień, a także do „ratowania” uszkodzonych paznokci. Najważniejsza przy aplikacji Whitemin Base, a także pozostałych baz budujących jest praca na warstwach. Zaczynamy od nałożenia niewielkiej ilości produktu. Dzięki temu cienka pierwsza warstwa świetnie połączy się z kolejną, a cała stylizacja będzie prezentować się zjawiskowo i będzie bardzo trwała. 

Podbijaj świat!

Tak jak Whitemin Base podbija efekt neonów, tak i ty możesz śmiało podbijać świat, mając na dłoniach takie piękne stylizacje! Biała baza Indigo świetnie nadaje się też do wykonywania ombre czy baby boomerów! To także świetny podkład kolorystyczny do pyłków! Whitemin Base to produkt idealny dla miłośniczek efektu syrenki i pixeli! Całość stylizacji należy wtedy oczywiście zabezpieczyć topem np. Tip Top. Zdobienia te nie tylko wyglądają zjawiskowo – na ich wykonanie potrzeba naprawdę mało czasu. Ekspresowe zdobienia? Dzięki Whitemin Base to żaden problem! 

Jak aplikować Whitemin Base? 

Teraz garść porad od Indigo dla stylistek! Whitemin Base utwardza się w lampie ok. 30-60 sekund. Jeżeli nakładasz drugą warstwę celem nadbudowania krzywej C, to pamiętaj, aby była ona nieco grubsza niż warstwa budująca. Wydłuży się też czas utwardzania – do około 1 min. Chcąc zachować połysk ostatniej warstwy po utwardzeniu Whitemin Base, powinnaś odczekać około minuty i dopiero wtedy usunąć warstwę dyspersyjną za pomocą Cleanera Supershine.
Materiał powstał z udziałem marki Indigo.

Fot. mat. prasowe.


Nasze propozycje