Poprzedni artykuł: Klasyczna kreska eyelinerem będzie niemodna? Teraz króluje odwrócona j... Następny artykuł: To najbardziej kontrowersyjna paleta tego roku. Planujecie ją kupić? U...

Nie żel, nie kredka, nie cień - nigdy nie zgadniecie, czego Beyonce używa do makijażu brwi!

Luksusowe kosmetyki najbardziej cenionych marek? Nic z tych rzeczy - zamiast nich Beyonce wybiera...

Marzysz o perfekcyjnych brwiach jak u Beyonce? Choć gwiazda korzysta z usług specjalistów, jeden z jej ulubionych trików wprawi was w osłupienie. Okazuje się, że do makijażu używa... zwykłego kleju w sztyfcie

Przepis na idealne brwi Beyonce - klej w sztyfcie?

Tego typu pomysły kojarzą nam się z urodowymi vlogerkami, które nieustannie zaskakują oryginalnym wykorzystaniem przedmiotów codziennego użytku podczas makijażu (pamiętacie kreski odciskane pęsetą?). Najwyraźniej jednak klej biurowy Elmer's - wbrew temu, co mógłby na ten temat sądzić jego producent - jest prawdziwą kosmetyczną potęgą, skoro korzysta z niego sam wizażysta Beyonce.

Sir John twierdzi, że trudno o skuteczniejszy sposób na perfekcyjne brwi - dzięki niemu włoski zostają ujarzmione, jednocześnie zyskując wrażenie większej objętości i nowoczesny wygląd. Pociągnięcie sztyftem sprawia, że nie trzeba ich dodatkowo wypełniać - to się nazywa oszczędność czasu przy doskonałym efekcie.

Jednak czy używanie kleju w taki sposób jest w ogóle bezpieczne? Wprawdzie klej Elmer's jest nietoksyczny, dlatego też jest tak popularny w szkołach, jednak jego pierwotnym przeznaczeniem z pewnością nie jest stylizacja brwi. O ile zastosowany od czasu do czasu na włoski (nie skórę) nie powinien wyrządzić szkody, tak na dłuższą metę zdecydowanie lepiej sięgnąć po przeznaczony do tego celu kosmetyk.

Zobacz też: Takiego manicure jeszcze nie było - te paznokcie błyszczą bardziej niż lustrzane!

Dołącz do Klubu Recenzentki i jako pierwsza testuj kosmetyczne nowości!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecamy wysoko oceniane żele do stylizacji brwi z KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 08:22

Zobacz także

Nasze propozycje