Poprzedni artykuł: Ten manicure podbija internet! Tylko czy jest naprawdę luksusowy czy r... Następny artykuł: "Syreni" makijaż podbija Instagram! Spróbujecie?

Zapomnij o błyszczeniu - te pudry zapewnią efekt matowej skóry i utrwalą twój makijaż!

Już po kilku godzinach od nałożeniu podkładu twoja buzia zaczyna błyszczeć? Pomoże ci transparentny puder matujący - wiemy, które są najlepsze!

Zdrowa, rozświetlona skóra jest w cenie, ale czym innym jest nieestetyczne błyszczenie spowodowane nadmiernym wydzielaniem sebum. Żadna z nas nie lubi, gdy makijaż zaczyna "spływać" z buzi - zwłaszcza, jeśli dzieje się to w środku dnia i nie mamy czasu nakładać go od nowa. Jak radzić sobie z niepożądanym świeceniem? Odpowiedź jest prosta: za pomocą pudru - ale nie pierwszego z brzegu!

W procesie utrwalania i matowienia makijażu świetnie sprawdzają się transparentne, białe pudry - my szczególnie polecamy te sypkie, które możemy łatwo dozować za pomocą pędzla. Specjalnie dla was przygotowałyśmy zestawienie sześciu transparentnych, matujących pudrów z różnych półek cenowych. Wszystkie mają wysokie opinie w KWC i pomogą opanować niekontrolowane błyszczenie twarzy, by makijaż pozostał nienaruszony przez cały dzień!

Zajrzyjcie do galerii i dajcie znać, który wybieracie!

Zobacz też: Twoja mascara zbyt szybko wysycha i tworzy grudki? Wiemy, jak przedłużyć jej trwałość!

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 maja 2019, 05:22

Zobacz także

Nasze propozycje