Poprzedni artykuł: Sprawdź, jak Wizażanki oceniły Matowy mus do ust Lip Sensation od Orif... Następny artykuł: Get the London look! - poznaj nowe lakiery RIMMEL Super Gel!

Błędy, które powodują, że „nie wychodzi” nam kocie oko

Wiemy już, że pośpiech nam nie służy, dlatego kiedy na stworzenie makijażu mamy kilka minut, rezygnujemy z kociego oka. Zdajemy sobie sprawę również z tego, że eyeliner eyelinerowi nierówny, dlatego idealnego kosmetyku szukamy metodą prób i błędów. Mimo to kocie oko nadal często (lub nawet zawsze) nie spełnia naszych wymagań. Dlaczego?

Praktyka czyni mistrza. Jeśli któraś z was dopiero uczy się tworzenia kociego oka, nie powinna się martwić. Mało komu udaje się osiągnąć zjawiskowy efekt już przy pierwszej próbie. W rzeczywistości malowania eyelinerem powinno się najpierw dobrze nauczyć, a dopiero później praktykować je bezpośrednio przed ważnym wyjściem.

Najlepszą porą na eksperymenty jest moment przed wieczornym zmyciem makijażu, kiedy nie mamy ciśnienia, żeby stworzyć idealny make-up.

Czytaj też:  Jak rozpoznać podróbkę kosmetyku?

Kocie oko, chociaż wygląda zjawiskowo, potrafi doprowadzić do szału. Po kilku próbach można nabrać ochoty na wyrzucenie eyelinera do kosza. Co zrobić, jeśli jednak zależy komuś na opanowaniu sztuki malowania kociego oka? Mamy dla was kilka rad, które mogą ułatwić wam życie.

zdjęcia: Fotolia

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 02:49

Zobacz także

Nasze propozycje