Poprzedni artykuł: W Sephorze przeceniono kosmetyki nawet o ponad 50%! Jest wśród nich ba... Następny artykuł: Ten nietypowy lakier do paznokci znowu jest modny. Teraz łączymy go ni...

Jak makijaż brwi nie powinien wyglądać? Oto najpopularniejsze błędy, które cię postarzają

Coś jest z twoim makijażem nie tak, ale nie wiesz, gdzie leży problem? Przyjrzyj się swoim brwiom, bo to prawdopodobnie one psują efekt.

To wcale nie jest tak, że jeżeli w młodości wyskubywałaś brwi, teraz nie mogą wyglądać pięknie. I wcale też nie jest tak, że jeżeli masz naturalnie gęste brwi, w ogóle nie musisz z nimi nic robić. Błędów w makijażu tej części oprawy oczu można popełnić mnóstwo. Opowiemy wam jednak o czterech największych, które za każdym razem zepsują efekt końcowy make-upu oraz wizualnie dodadzą lat

Jak NIE malować brwi?

Nieumiejętnie pielęgnowane czy nieodpowiednio umalowane brwi będą zwracać na siebie uwagę bardziej niż odbity na powiece tusz czy krzywo namalowana jaskółka. Mimo że w rzeczywistości możemy czuć się zupełnie inaczej, nieestetycznie (czy wręcz niechlujnie) wyglądające brwi sprawiają, że spojrzenie wydaje się ciężkie i zmęczone. A uwierzcie nam, to naprawdę potrafi postarzyć w mgnieniu oka. I nawet jeśli skóra za sprawą kremów ujędrniająco-odmładzających wygląda pięknie, efekt zepsują brwi.

Natychmiastowy efekt odmłodzenia możemy osiągnąć w bardzo prosty i dostępny dla każdej z nas sposób. Wystarczy odpowiednio zadbać o to, co nadaje naszej twarzy największego wyrazu. Oprawa oczu powinna być zaraz po cerze najważniejszą rzeczą, o którą dbamy.

Czego zatem należy się wystrzegać, aby nie dodać sobie wizualnie lat? Odpowiedź znajdziecie w naszej galerii.

Zdjęcie główne: Pinterest.com

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 maja 2019, 06:55

Zobacz także

Nasze propozycje