Poprzedni artykuł: Kultowa marka stworzyła swój pierwszy podkład w kremie. Jego używanie... Następny artykuł: Nowość w makijażu brwi - kolor "Grandma Brows" każdemu pasuje!

Znalazłyśmy nowy sposób usuwania manicuru żelowego. Uwaga, tylko dla osób o mocnych nerwach!

W ekspresowym tempie, przy pomocy nici do czyszczenia zębów, uzyskuje się czystą płytkę paznokcia. Ale sam proces jest dość makabryczny...

Sieć jest pełna mniej lub bardziej godnych polecenia urodowych patentów. Ten, na który trafiłyśmy niedawno z całą pewnością jest dość ryzykowny, ale za to niezwykle widowiskowy. Usuwanie manicure żelowego za pomocą nici do czyszczenia zębów zapewnia natychmiastowy efekt, ale ma kilka zasadniczych wad. Żeby skorzystać z tego sposobu, trzeba mieć kogoś do pomocy, mocne nerwy i... nie być przesadnie przywiązaną do stanu swoich paznokci.

Fot.: iStock

Zobacz także: Chcesz mieć długie i zdrowe paznokcie? Wypróbuj ten prosty trik!

Ekspresowe usuwanie żelu nicią dentystyczną

Żeby skorzystać z wyszukanego przez nas patentu na usuwanie manicure żelowego trzeba mieć dość spory odrost. Nie można też zastąpić nici dentystycznej żadną inną nitką. Nić dentystyczna jest nie tylko wystarczająco mocna, ale też płaska oraz - dzięki warstwie wosku - nie wyślizgnie się z ręki. Można ją przycisnąć do paznokcia tuż nas miejscem, gdzie zaczyna się pokrywająca  go warstwa żelu, a następnie - ciągnąc ją w dół i ku sobie - oddzielić ją od jego płytki.

Zobacz także: Ten produkt pozwala na wykonanie żelowego manicuru szybko i bez niszczenia paznokci!

Jak wiadomo, manicure żelowy (zwłaszcza noszony non stop) nie służy zdrowiu paznokci. A takie dość brutalne ściąganie go, może im jeszcze bardziej zaszkodzić. Dlatego, choć jesteśmy pod wrażeniem efektywności i efektowności tego patentu, raczej go nie polecamy. Najlepiej po prostu udać się do profesjonalistki, która usunie manicure np. za pomocą frezarki.

Zdjęcie główne: iStock

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

14 października 2019, 19:50

Nasze propozycje