Poprzedni artykuł: TEST na... Walentynki :) Który czerwony lakier najlepiej wytrzymał na... Następny artykuł: Mocno podkreślone brwi i... Dziewczyny w sieci pokochały makijaż "inst...

Blogerka pokazała swoje "prawdziwe oblicze" i... Ten wpis naprawdę daje do myślenia!

Makijażem można wiele ukryć, ale czy na pewno zawsze chcemy to robić? Wpis tej blogerki poruszył użytkowników Instagrama.

Umiejętny makijaż może zdziałać wiele dobrego - pozwala poczuć się lepiej osobom zmagającym się z trądzikiem, niektórzy wykorzystują go także do walki z chorobą. Jednak bywają momenty, że mamy dość ukrywania się za jego fasadą i wzorem Alicii Keys chcemy się od niego uwolnić - chociaż na chwilę. Taką próbę podjęła pewna blogerka, której wpis poruszył internautów.

Lex Gillies od lat zmaga się z trądzikiem różowatym, który na co dzień ukrywa pod makijażem - jak sama pisze, "dzięki niemu staje się silniejsza i może być sobą". Rzeczywiście, patrząc na jej zdjęcia, trudno dopatrzeć się jakichś mankamentów - tymczasem rzeczywistość prezentuje się zupełnie inaczej. Blogerka opublikowała ostatnio fotografię, na którym pokazuje, jak bardzo makijaż zmienia jej wygląd - kontrast jest uderzający.

Wpis, jaki Lex umieściła pod zdjęciem jest równie poruszający. Okazuje się, że pomimo swoich makijażowych umiejętności, dziewczyna chciałaby móc poczuć się dobrze taką, jaka jest i być w stanie pokazać się czasem bez grubej warstwy kolorowych kosmetyków na buzi. Opublikowanie zdjęcia ukazującego jej "prawdziwą" twarz to element wyzwania, które ma pomóc jej na nowo pokochać swoją skórę - ze wszystkimi jej wadami.

Użytkownicy Instagrama docenili szczerość blogerki - gratulują jej odwagi i dziękują za zdjęcie, umieszczając pod nim setki komentarzy. Sama Lex oczywiście nie zamierza całkowicie rezygnować z makijażu, który jest jej pasją - nie chce jednak być dłużej całkowicie od niego uzależniona.

Naszym zdaniem fotografia blogerki to nie tylko kolejny przykład potęgi makijażu i social media, ale także dająca do myślenia historia o presji, jaką odczuwa wiele kobiet borykających się z niedoskonałościami swojego ciała i skóry. Publikując swoje zdjęcie bez makijażu Lex wymownie pokazała, że jest nie tylko blogerką inspirującą innych, ale także po prostu człowiekiem, który - jak wszyscy - zasługuje na to, by czuć się dobrze we własnej skórze. Niezależnie od tego, jak ona naprawdę wygląda.

Co sądzicie o wpisie blogerki?

Zobacz też: O tej dziewczynie mówi cała Polska! I nie chodzi tylko o to, że robi fenomenalne makijaże...

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 marca 2019, 20:01

Zobacz także

Nasze propozycje