Poprzedni artykuł: Tak naprawdę wyglądają modelki, które w „Pytaniu na śniadanie” nosiły... Następny artykuł: Negative space już rządził na ustach i paznokciach. Teraz czas na oczy...

Długie i błyszczące! Karnawałowy manicure - bajeczny czy... obciachowy?

Każda z nas zna baśń o Kopciuszku, którego pantofelek zapewnił mu wieczną miłość wyśnionego księcia. Współczesne Kopciuszki też potrzebują szpilek, ale wolą błyszczeć brokatem, perłowym połyskiem i tęczowymi barwami na paznokciach. Zobacz najbardziej bajkowy manicure sezonu!

Prawdziwe artystki wykonają tenmanicure w domu, reszta dziewczyn, które wolą polegać na eksperckich umiejętnościach, może pokazać zdjęcia inspiracyjne w ulubionym salonie.

W sezonie karnawałowym każda z nas staje się księżniczką, a każdy nawet najprostszy manicure (np. klasyczny frencz) zyskuje wersję de luxe. Paznokcie są zdobione złocistymi drobinkami, srebrzystym brokatem albo perłową poświatą. Kształty dowolne – od zaostrzonych po okrągłe. Kolory też pozostają neutralne, bo w centrum uwagi są połyskujące detale, które mogą wyglądać jak śnieżynki, koronki albo... dyskotekowa kula.

Zobacz najbardziej oryginalne opcje na wieczorowy manicure na karnawał. Zdajemy sobie sprawę, że nie są to wzory dla wszystkich... Długie i ostre paznokcie na pewno nie zdobędą serc wszystkich. A wasze?

Tylko pamiętaj, że o 12 czar pryska :)

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 20:04

Zobacz także

Nasze propozycje