Poprzedni artykuł: Bourjois Rouge Edition Velvet - matowe wykończenie makijażu Następny artykuł: Makijaż z fantazyjną dolną kreską krok po kroku

Bobbi Brown Art Sticks - szminka i konturówka w jednym

Czerpiąc z bogatego doświadczenia uzyskanego za kulisami wielu edycji Fashion Week Bobbi Brown przedstawia Art Sticks, swój najnowszy, wielofunkcyjny produkt 2w1 łączący w sobie łatwość użycia szminki z precyzją konturówki.
Bobbi Brown Art Sticks

Stanowiący przedmiot pożądania każdej szanującej się wizażystki Art Stick to gwarancja krycia i koloru, jakiego potrzebujesz. Dzięki niemu błyskawicznie zmienisz makijaż ust z delikatnego i połyskującego na intensywny i matowy. Nawilżająca formuła o konsystencji kremu łatwo rozprowadza się na ustach, sprawiając, że stają się miękkie i sprężyste.

Idealne połączenie masła karite z olejami pochodzenia roślinnego tworzy nasyconą, a zarazem gładką konsystencję, która wyjątkowo łatwo i wygodnie rozprowadza się na ustach. Nasycona pigmentami o intensywnej barwie formuła sprawia, że kolor nie blednie i utrzymuje się na wargach przez całe sześć godzin. Kremowa konsystencja, wszechstronność produktu i komfort jego aplikacji oferują nieograniczone możliwości w zakresie makijażu. Art Sticks to sposób zarówno na delikatny akcent kolorystyczny jak i na odważną, mocno podkreślającą usta stylizację. Doskonale sprawdzi się również jako konturówka, która w naturalny sposób zaakcentuje kształt Twoich warg. Dostępne w 8 odcieniach.

Bobbi Brown Art Sticks cena - 115zł

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 sierpnia 2019, 13:30

Nasze propozycje