Poprzedni artykuł: Fashion Colors - kolekcja ARTDECO wiosna/lato 2015 Następny artykuł: Kolekcja Sporty Chic PUPA - wiosna/lato 2015

Face Touch Up Palette Bobbi Brown - idealna skóra zawsze i wszędzie!

Nowy zestaw do makijażu Face Touch Up Palette od Bobbi Brown zaprojektowany z myślą o każdej kobiecie, która chce szybko i łatwo, zawsze i wszędzie, olśniewać idealną skórą.
Bobbi Brown Face Touch Up

Wygodny i przenośny zestaw. Dwustronna paleta idealnie mieści się w kobiecej dłoni. Zestaw zawiera topowe kosmetyki Bobbi: Corrector, Creamy Concealer, Skin Foundation Stick oraz Sheer Finish Pressed Powder w odcieniach dopasowanych do koloru skóry. Te cztery wyjątkowe produkty zostały skomponowane tak, by stworzyć niezauważalną, naturalną warstwę na skórze. Dostępny w 8 różnych odcieniach. Z pomocą swoich zaufanych makijażystów, Bobbi starannie dobrała najpopularniejsze kombinacje niezbędne dla wykonania drobnych poprawek makijażu, o każdej porze i w każdym miejscu.

Znalezienie odpowiedniego zestawu Touch Up Palette jest bardzo proste — po prostu dobierz odpowiedni podkład w sztyfcie Skin Foundation Stick. Aby znaleźć właściwy odcień, nałóż podkład na policzek i delikatnie rozetrzyj go na skórze. Dla porównania wypróbuj także odcień jaśniejszy i ciemniejszy. Odcień idealny dla Ciebie to ten, który będzie absolutnie niewidoczny na Twojej skórze.

Aby pozbyć się cieni pod oczami oraz zwiększyć krycie zastosuj Corrector. Zaaplikuj go opuszkami palców lub za pomocą pędzla Creamy Blending Brush dla maksymalnie precyzyjnej aplikacji. Następnie nałóż Creamy Concealer bezpośrednio na Corrector i delikatnie rozetrzyj go palcami. Wyrównaj koloryt skóry i wykonuj drobne poprawki w ciągu dnia używając do tego celu Skin Foundation Stick. Nakładaj go pędzlem Foundation Brush, gąbeczką lub palcami. Dla uzyskania długotrwałego efektu i idealnie gładkiej skóry. Bezpośrednio na Creamy Concealer, zastosuj Sheer Pressed Powder o unikatowej formule, używając do tego pędzla Eye Blender Brush.

Cena - 189zł

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

3 sierpnia 2020, 22:56

Nasze propozycje