Poprzedni artykuł: 16 tuszów, które dają efekt sztucznych rzęs. Teraz kosztują 30 procent... Następny artykuł: Makijaż permanentny brwi? Taki sam efekt możesz uzyskać w domu!

Kosmetyki Bourjois zostaną wycofane z Rossmanna!

Na pocieszenie drogeria proponuje spektakularną obniżkę cen tych produktów! Zobaczcie, ile kosztuje kultowa matowa pomadka!

Fanki marki Bourjois mają już tylko kilka dni na zakupy w supercenie. Drogeria Rossman wycofuje kilka produktów Bourjois i z tej okazji można je kupić na megapromocji. Niestety, druga taka okazja nie powtórzy. Warto więc zrobić zapasy! Jakich kosmetyków Bourjois już niebawem nie kupimy w drogerii Rossmann?

Wycofane kosmetyki Bourjois

Martwi nas fakt, że większość z tych produktów ma nawet bardzo dobre oceny w naszym katalogu KWC. Na pocieszenie drogeria Rossmann przygotowała naprawdę bardzo atrakcyjne ceny. Postanowiłyśmy zapytać Monikę Preisler, Influencer Marketing Managera w Coty (dystrybutorka między innymi marki Bourjois), dlaczego czasami tak się dzieje, że z drogerii znikają pewne kosmetyki.

Część produktów zawsze jest po pewnym czasie wycofywana po to, aby wprowadzić nowe. Dlatego jeśli wprowadzamy nową gamę czy podgamę produktów, musimy zdecydować się czasami na wyprowadzenie innej, bo mamy ściśle określoną przestrzeń. To jest zupełnie normalna dynamika kategorii. Wiele marek tak robi, ale w dziedzinie makijażu jest to szczególnie widoczne. Tutaj trzeba gonić za pewnymi trendami, wprowadzać nowe odcienie. Robi się tak również ze względu na poszerzenie oferty o nowe, ciekawe produkty - mówi Monika Preisler.

Matowa pomadka, która do tej pory kosztowała ponad 50 zł, teraz jest dostępna za 14 zł. Największe wrażenie robi cena tuszu do rzęs, który zwykle kosztowała około 40 zł, a teraz można go kupić za mniej niż 10 zł

Kolejna dobra wiadomość jest taka, że sklep internetowy oferuje pełną gamę kolorystyczną wszystkich tych produktów. Jeżeli więc nie uda wam się znaleźć wybranego odcienia chociażby pomadki, zajrzyjcie na stronę Rossmanna.

Tymczasem w naszej galerii możecie zobaczyć produkty, które już niebawem znikną z drogerii.

Zdjęcie główne: Materiały prasowe

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 kwietnia 2019, 10:38

Zobacz także

Nasze propozycje