Poprzedni artykuł: Nie pochłania produktu i jest łatwa w pielęgnacji. Wszyscy mówią o tej... Następny artykuł: Przed tymi osobami trzeba... schować palety do konturowania! Zobaczcie...

Świetnie się utrzymują, pięknie mienią... 7 najmodniejszych błyszczących lakierów

Błysk, błysk i jeszcze raz błysk! Klimat świąt zaczyna nas powoli otaczać z każdej strony. I nawet my już mu powoli ulegamy, bo… zakochałyśmy się w tych brokatowych lakierach! :)

Dają naprawdę intensywny efekt i jak przystało na taką dawkę błysku, świetnie się utrzymują. Odbijające światło, szkiełka mienią się na różne kolory, a zatopione w lakierze drobinki idealnie z nimi współgrają. Tworzą idealną taflę.

Jeżeli nie lubisz zbyt przesadzonego efektu, taki rodzaj ozdoby na paznokciach możesz wykorzystać tylko na jednym palcu. Jeszcze skromniej będzie wyglądać manicure francuski z połyskującą końcówką. Zawsze możesz również wyczarować wzorek – brokat w połączeniu z matowym top coatem będzie wyglądał naprawdę imponująco.

Zobacz także: Opalizujące kolory - tego po prostu nie możesz przegapić!

Dla tych z Was, które zdecydowanie nie przepadają za efektem, jaki dają brokatowe lakiery, również mamy propozycję. Ciekawym pomysłem będzie wykorzystanie duochromatycznych produktów. Potrafią zmieniać kolor jak kameleon. A to wszystko w zależności od tego, jak pada na nie światło.

Zajrzyj do naszej galerii i sprawdź, jakie marki mają w swojej ofercie takie „cudeńka”.

Zdjęcie główne: pinterest.com/pin/58969076348828269

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 08:54

Zobacz także

Nasze propozycje