Poprzedni artykuł: Trinket nails podbijają Instagram! Ale my chyba nie odważymy się spraw... Następny artykuł: Twoja mascara zbyt szybko wysycha i tworzy grudki? Te triki pozwolą pr...

Takiego zastosowania kosmetyku do brwi nie widziałyście. Sprawdziłyśmy go na... włosach!

Macie kompleksy z powodu wypadających włosów? Na głowie tworzą się nieestetyczne prześwity, na które zwracają uwagę nawet przypadkowi ludzie? Zobaczcie, jak można je zatuszować i to... kosmetykiem do brwi!

Wypadanie włosów najczęściej następuje z powodu problemów hormonalnych, stresu, a także nieodpowiedniej diety i pielęgnacji skóry głowy. W zależności od przyczyn, często pomagają kosmetyki nabyte chociażby w drogerii czy aptece. Bywa jednak, że jest potrzebna również wizyta u trychologa. Trzeba liczyć się też z tym, że odrastanie włosów jest długotrwałe. Pierwsze zauważalne efekty widać po upływie około miesiąca. 

Polecamy także:  Twoje włosy utraciły blask po farbowaniu? Te produkty przywrócą im witalność!

Jak zatem poradzić sobie z widocznie przerzedzonymi włosami? Podobny problem miała jedna z naszych redakcyjnych koleżanek. Od dawna boryka się z ubytkami włosów. Przyznaje, że czasem spotyka się z niemiłymi komentarzami na ten temat nawet od obcych osób! 

Kosmetyk na brwi pomoże na... prześwity na głowie?

Ostatnio do naszej redakcji trafiły "Brwi w butelce". Od razu sprawdziłyśmy, co o nich pisze producent: "Miliony maleńkich włókien zagęszczają naturalne włoski, dzięki czemu uzyskujemy subtelny lecz wyrazisty efekt. W zależności od ilości i koloru pigmentu zawartego w glince stanowiącej bazę produktu, "Brwi w butelce" w różnym stopniu przyciemniają brwi". 

Z ciekawością otworzyłyśmy opakowanie i stwierdziłyśmy "hmmm, a gdyby tak to zastosować na... skórę głowy aby "zagęścić" włosy?". W końcu na pewno ten produkt nie zaszkodzi, skoro na co dzień powinien być aplikowany na twarz. 

Jakie są efekty? Zaskakujące!

Przed

Po

Proszek łatwo się osypuje, więc najlepiej otwierać go od razu nad głową. Potem jest już łatwiej. Doskonale się rozciera wypełniając jasne przestrzenie, przez co powstaje złudzenie, że skóra jest pokryta włosami. Produkt idealnie trzyma się na skórze głowy i jest... wodoodporny! Spokojnie- łatwo go zmyć szamponem;) Jedynym jego minusem jest niska wydajność. 

Wszystkie w redakcji stwierdziłyśmy, że warto z niego skorzystać. Spróbujecie?:)

Produkt, który testowałyśmy to: Lash Brow, Brwi w butelce, cena: ok. 59 zł

Polecamy także:  Mocno podkreślone brwi już są niemodne! Teraz stawiamy na naturalność- wiemy, jak uzyskać ten efekt!

Produkty przeciw wypadaniu włosów polecane w KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 07:50

Zobacz także

Nasze propozycje