Poprzedni artykuł: Nowość od Kat Von D! Zapowiada się prawdziwy przełom w malowaniu linii... Następny artykuł: Nie zgadniecie, co ta śliczna dziewczyna skrywa pod makijażem...

Brwi-ryby to kolejna głupota z Instagrama? Zdziwicie się - to naprawdę ładnie wygląda!

Makijaż, , tagi: makijaż brwi
Po tych krzaczastych czy przypominających drut kolczasty, Instagram pokochał brwi w kształcie... ryby!

Huda Kattan, dla wielu prawdziwe makijażowe guru, opublikowała na swoim Instagramie nietuzinkowe zdjęcia brwi, których kształt przypominał rybę. Zaprezentowała je w trzech wersjach (w tym swojej) i zapytała użytkowników, czy nowy trend się im podoba.

Polecamy:  Nie zgadniecie, co ta śliczna dziewczyna skrywa pod makijażem...

Brwi w kształcie ryby - nowy trend na Instagramie

Spokojnie, nie musicie się obawiać, że brwi słynnej blogerki ucierpiały. Choć w makijażu brwi swojego czasu królował trend na negative space, tym razem obyło się bez użycia nożyka. Kattan od razu zaznaczyła, że brwi-rybki to nie jej makijażowe dzieło, a fotomontaż przesłany przez użytkownika SkyzEditz.

Polecamy:  Ten puder matuje cerę na minimum 10 godzin i perfekcyjnie utrwala makijaż

SkyzEditz to tak naprawdę Stefan - blogerem, specjalizujący się w śledzeniu trendów makijażowych i eksperymentach z programami do obróbki graficznej. Skąd pomysł na brwi-ryby? Zainspirowała go jedna z modelek programu "America's Next Top Model", u której zobaczył wygolony fragment brwi i postanowił jeszcze bardziej zmodyfikować ich kształt. Na warsztat wziął też brwi Hudy, której pomysł na tyle się spodobał, że opublikowała go również na swoim Instagramie. Blogerka z Dubaju ma 24 mln fanów, więc nie trzeba było długo czekać na narodziny nowy trendu makijażowego w mediach społecznościowych.

Polecamy:  Ta paletka do konturowania sprawi, że twoja twarz... odmłodnieje o kilka lat

Zastanawiacie się, jak SkyzEditz uzyskał ten efekt? Z wykreowaniem tego efektu poradziłby sobie nawet początkujący grafik. Poniżej zobaczycie, jak dokładnie powstają "fishtail brows".

Z kolei w galerii znajdziecie więcej zdjęć przykładów nowej mody na brwi. 

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 kwietnia 2019, 15:42

Zobacz także

Nasze propozycje