Poprzedni artykuł: Tego kosmetyku nie używasz do brwi. A szkoda, może rozwiązać problem z... Następny artykuł: Doskonale matowi i wcale nie wysusza cery! Cudowny puder teraz aż 17 z...

Kultowy podkład Catrice ma następcę! Czym się różni jego nowa wersja?

Czyżby Catrice stworzyło kolejny podkład, który zasłuży na miano kultowego? Tym razem to rozświetlający brat HD Liquid Coverage.

Marka Catrice ma w swojej ofercie wiele znakomitych kosmetyków. Począwszy od bardzo dobrych korektorów i podkładów, przez świetnie matujące pudry, a na cieniach brokatowych kończąc. Najnowsza kolekcja to ukłon w stronę strobingu. Jej gwiazdą jest nowy rozświetlający podkład. Czyżby szykował się kolejny bestseller?

Nowy podkład Catrice HD Liquid

O podkładzie Catrice HD Liquid Coverage powiedziano już wiele. Miał być tanim zamiennikiem słynnego Estee Lauder Double Wear, ze względu na dobre krycie i ładne wykończenie. Choć nie wszystkie kobiety zgadzają się z tym porównaniem, większość potwierdza, że niedrogi Catrice daje podobny efekt. Na YouTubie był jednym z najchętniej recenzowanych podkładów. Dzięki temu w bardzo krótkim czasie zyskał w naszym KWC sporo opinii. Obecnie ma ich już 504, ale jego ocena to jedynie 3,6/5 gwiazdek.

Czemu tak mało? Jak każdy kosmetyk, również Catrice HD Liquid Coverage nie jest bez wad. Najczęściej temu podkładowi zarzuca się to, że ciemnieje i zapycha. W naszym teście podkład wypadł świetnie i nie zauważyłyśmy żadnej z wymienianych przez entuzjastki makijażu wad. Dlatego tym bardziej jesteśmy ciekawe, jak będzie sprawował się Catrice HD Liquid Radiance Foundation.

Zdjęcie: Materiały prasowe

Co obiecuje producent? Zacznijmy od krycia, które dla wielu kobiet jest najważniejsze. Tym razem producent postawił na średnie, z możliwością budowania przy jednoczesnym zachowaniu ultralekkiej konsystencji. Ma przy tym nawilżać i dawać efekt naturalnego blasku. Skóra będzie wyglądać przez to na zdrową i wypoczętą. W opisie podkładu możemy też przeczytać o miękkiego wykończeniu, a wręcz rozproszeniu światła.

W ten sposób Catrice odpowiada na trend strobingu, który w tym roku jest wyjątkowo silny. Mamy też dobrą wiadomość dla wegan, ponieważ do stworzenia podkładu nie został wykorzystany żaden produkt odzwierzęcy.

Z informacji na stronie wynika, że podkład jest dostępny w czterech kolorach, ale nie wiadomo, ile z nich finalnie trafi do sprzedaży w polskich drogeriach. Maksymalna sugerowana cena detaliczna wynosi 29 zł. W niemieckim Rossmannie już teraz można go kupić. 

Na YouTubie już teraz możemy obejrzeć kilka recenzji nowego podkładu. Ale w dużej mierze są to niemieckojęzyczne kanały.

Myślicie, że ma szansę zastąpić tradycyjny Catrice HD Liquid Coverage?

Zdjęcie główne: istockphoto.com

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 stycznia 2019, 13:31

Zobacz także

Nasze propozycje