Poprzedni artykuł: "Przysięgam, nie raz byłam pytana o to, czy mam doczepiane rzęsy" - kt... Następny artykuł: Dłonie Kim Kardashian na celowniku - celebrytka chwali się niezbyt uda...

Wysłała chłopaka do drogerii po korektor. Poradził sobie, jak umiał i podbił internet

Makijaż, , tagi: korektor do twarzy
Mówi się, że mężczyźni nie lubią chodzić z kobietami na zakupy, ale są wyjątki! Niektórzy panowie podejmują się nawet wyzwania zakupu kosmetyków dla swoich ukochanych. Zobaczcie, jak to się może skończyć.

Jak dobrać kolor korektora do cery? Mówi się, że powinien być o ton jaśniejszy od podkładu, ale nawet wybierając go osobiście, możemy mieć problemy z jego dopasowaniem. Wyobraźcie sobie teraz, przed jakim wyzwaniem stanął mężczyzna, którego dziewczyna poprosiła o zakup tego kosmetyku. Może nie do końca też zdawał sobie sprawę, jakie zadanie przed nim:) W każdym razie jego historia ostatnio bije rekordy popularności na Twitterze.

Polecamy:  Znalazłyśmy zamiennik kultowego korektora Tarte. Jest od niego... 5 razy tańszy!

Zakupy kosmetyczne z chłopakiem

Użytkowniczka @badgalariiii opublikowała na Twitterze zdjęcie z męskich zakupów z podpisem wyjaśniającym sytuację. Poprosiła swojego partnera, żeby wybrał się do drogerii po korektor dla niej. Nie znała jednak numeru pasującego koloru, więc poprosiła ukochanego o zdjęcie produktu na dłoni. Każda kobieta wie, że chodzi o tzw. swatch, ale bohater viralowego postu zdecydowanie nie zrozumiał, co jego dziewczyna miała na myśli...

@badgalariiii otrzymała zdjęcie przedstawiające TUBKĘ korektora położoną na ręce chłopaka. Na Twitterze podpisała: "Wysłałam mojego chłopaka po korektor i kazałam mu pokazać go na dłoni, żebym mogła zobaczyć kolor. Oto co mi przysłał LOL".

Post o wpadce mężczyzny szybko stał się viralem - polubiono ją ponad 200 tys. razy, a udostępniono przeszło 53 tys. razy.

To nie pierwszy raz, kiedy mężczyzna nie poradził sobie z zakupami kosmetycznymi. Jakiś czas temu opisywałyśmy historię mężczyzny, który próbował kupić lakier do paznokci dla żony, czym wzbudził zainteresowanie jednej z klientek drogerii. Jego zagubienie opisała na Facebooku, a post osiągnął viralowy status.

Macie podobne doświadczenia? Wasi partnerzy są w stanie kupić wam kosmetyki kolorowe?

zdjęcia: iStock

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 kwietnia 2019, 23:00

Zobacz także

Nasze propozycje