Poprzedni artykuł: 15 nowości: świetne korektory pod oczy Następny artykuł: VIDEO: jak w kilka chwil zmienić dzienny makijaż w wieczorowy

Kolekcja Clinique Nutcracker inspirowana widowiskiem baletowym "Dziadek do orzechów"

Makijaż, , tagi: clinique
„Dziadek do orzechów”, którego prapremiera miała miejsce w 1892 r., to ponadczasowy i słynny na całym świecie spektakl baletowy, którego piękno i elegancja zainspirowały Clinique do stworzenia kolekcji „Nutcracker” ucieleśniającej wdzięk i urok klasycznego baletu.

Kosmetykami z kolekcji Nutcracker wyczarujesz zachwycającą stylizację, zarówno na dzień jak i na wieczór. Na kolekcję składają się dwa “akty”, które doskonale oddają ducha przedstawienia, jego bogactwo i różnorodność. Każdy z nich zawiera kompakt, w którym znajdziesz cztery cienie do powiek, róż Blushing Blush Powder Blush w dopasowanym kolorystycznie odcieniu oraz doskonale uzupełniające makijaż dwa odcienie balsamu do ust w sztyfcie Chubby Stick Baby Tint Moisturizing Lip Colour Balm. Finałem każdego z aktów jest puder do twarzy i pędzel Blended Face Powder w odcieniu Snowflake Dreams. Inspirowany “Walcem śnieżynek” pierwszy akt kolekcji (Nutcracker Act I) obejmuje poczwórne cienie do powiek Snowflake Suite w odcieniach subtelnego i zmysłowego różu oraz róż Blushing Blush Powder Blush w odcieniu Plié Pink. 

Limitowana kolekcja Clinique Nutcracker

Akt drugi (Nutcracker Act II), stworzony z myślą o postaci wieszczki cukrowej, składa się natomiast z czterech cieni do powiek Sugar Plum Suite, łączących piękny śliwkowy odcień z migoczącą bielą i srebrem oraz róż  Blushing Blush Powder Blush w odcieniu Tutu Pink.

Limitowana kolekcja Clinique Nutcracker

NOWY, rozświetlający puder do twarzy Blended Face Powder in Snowflake Dreams powstał z inspiracji olśniewającą elegancją przedstawienia. Idealny do nałożenia na skórę ramion i dekoltu, sprawi, że staniesz się gwiazdą każdej imprezy. Dwa odcienie balsamu do ust Chubby Stick Baby Tint Moisturizing Lip Colour Balms - Budding Blossom i Flowering Freesia - stanowią doskonałe uzupełnienie inspirowanej baletem palety barw.

Kompakt Nutcracker Act I dostępny w punktach w Salonach Firmowych CLINIQUE, zaś Nutcracker Act II – WYŁĄCZNIE na stronie www.clinique.com.   

Cena:
NUTCRACKER COMPACT – 255zł

BLENDED FACE POWDER - 149zł 

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

10 lipca 2020, 11:41

Nasze propozycje