Poprzedni artykuł: Boisz się makijażu permanentnego brwi? Ten kosmetyk daje taki sam efek... Następny artykuł: Nie wierzymy, że można zrobić taki manicure! Grozi... spaleniem paznok...

To nie koniec promocji! Teraz kosmetyki do makijażu kupisz 50 procent taniej!

Makijaż, , tagi: Super-Pharm, promocje kosmetyczne
Jeśli jeszcze nie macie dość zakupów w grudniu, możecie sprawić przyjemność sobie :).

W drogerii Super-Pharm ruszyła dzisiaj atrakcyjna promocja. W ramach akcji wszystkie kosmetyki kolorowe zostały przecenione aż o 50 procent!

Co kupić na promocji w Super-Pharm?

Akcją zostały objęte wszystkie marki, w których asortymencie znajdziemy produkty do makijażu. Są to chociażby L'Oreal, Astor, Essence, Maybelline, Max Factor, Bourjois. Jednak, aby wziąć udział w promocji, każdy klient musi spełnić pewne warunki. O co chodzi?

Przede wszystkim promocja nie dotyczy dermokosmetyków i obowiązuje wyłącznie za okazaniem karty Lifestyle w dniach 27.12.2017-03.01.2018 lub do wyczerpania zapasów. Promocja nie dotyczy świątecznych zestawów prezentowych oraz tych zwykłych. Nie obejmuje również opakowań promocyjnych, opakowań o powiększonej pojemności oraz minikosmetyków. Należy pamiętać o tym, że limit produktów przewidzianych na klienta podczas jednorazowego zakupu, wynosi sześć sztuk. Promocja nie łączy się również z innymi promocjami. 

Jeśli jesteście ciekawe, na co warto zwrócić szczególną uwagę, zajrzyjcie do naszej galerii :). 

Zdjęcie główne: istockphoto.com

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 lutego 2019, 19:43

Zobacz także

Nasze propozycje