Poprzedni artykuł: Sprawdź, jak Wizażanki oceniły nową maskarę Rimmel Scandaleyes Reloade... Następny artykuł: Ten rozświetlacz zawładnął Instagramem. Powód? Jest... czarny!

3-letnia North West z... czarną szminką na ustach! Dobry pomysł?

Makijaż, , tagi: kim kardashian
Kylie Jenner zalała fala hejtu po tym, jak na Snapchacie opublikowała zdjęcia swojej trzyletniej siostrzenicy. North West prezentuje się w czarnym makijażu ust, zrobionym pomadką z kolekcji Lip Kit Kylie.
North West z czarnym makijażem ust/fot. Snapchat Kylie Jenner

Po napadzie w paryskim pokoju hotelowym, Kim Kardashian-West usunęła się w cień. Jej siostry nie mają jednak zamiaru robić sobie przerwy od social media, a wręcz przeciwnie, wykorzystują nieobecność królowej, żeby zabłysnąć.

Kylie Jenner, najmłodsza z sióstr, wzbudziła więc sensację, publikując na Snapchacie zdjęcia, na których pokazuje, jak maluje swoją siostrzenicę, trzyletnią North West, czarną pomadką ze swojej kolekcji Lip Kit Kylie.

Mała North, przyzwyczajona do tego, że na wystąpieniach na czerwonym dywanie pojawia się w makijażu, a mama reguluje jej bujne brwi, wydaje się być zachwycona eksperymentami makijażowymi cioci. 

Fani Kylie byli jednak wobec niej bezlitośni. W komentarzach krytykowali jej zachowanie, pisząc, że „zabiera North dzieciństwo”, że to „w złym guście”, że „przekazuje siostrzenicy złe wzorce”. 

A wy co myślicie? 

Kylie Jenner maluje North West/fot. Snapchat Kylie Jenner
North West cieszy się z makijażu/fot. Kylie Jenner

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 15:47

Zobacz także

Nasze propozycje