Poprzedni artykuł: Odstające skórki, przesuszone plamy, pękająca skóra, ból... Zobaczcie... Następny artykuł: Pomadka i konturówka w jednym? Tak! Zobaczcie dwukolorową szminkę - ja...

Royal makeup podbija internet a my... chciałybyśmy zobaczyć w nim Kate Middleton :)

"Królewski makijaż" przyciąga spojrzenia i podbija Instagram! Zobaczcie te zdjęcia, a zawładnie też waszą wyobraźnią :)

Aksamitne usta, poprzekłuwane paznokcie albo w kształcie rogu jednorożna - Instagram to prawdziwa kopalnia trendów. Niektóre są piękne, inne dość dziwaczne, ale wszystkie przykuwają uwagę. Nie inaczej jest w przypadku makijażu, którym ostatnio zachwycają się internautki - mowa o #crowneyeshadows. My na własny użytek nazwałyśmy go... royal makeup :)

Pod wspomnianym hashtagiem ukrywają się zdjęcia prezentujące makijaż wykorzystujący motyw królewskiej korony. Kobiety malują jej kształt na powiekach za pomocą połyskujących cieni i dodatkowo ozdabiają brokatem. Niektóre warianty #crowneyeshadows są wykonane naprawdę "na bogato" - nie brak w nich ozdobnych kryształków i sztucznych rzęs, które potęgują "królewski" efekt.  Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie te zdjęcia!

Zastanawia nas, co na temat royal makeup powiedziałaby Kate Middleton - oczywiście trudno wyobrazić sobie, by elegancka księżna pojawiła się publicznie z #crowneyeshadows na powiekach, ale może... w ramach zabawy ze swoimi dziećmi? Bardzo chciałybyśmy coś takiego zobaczyć! :)

Jak wam się podoba taki makijaż? Wypróbujecie ten trend?

Zobacz też: Szukasz idealnej mascary? Spójrz na jej... szczoteczkę!

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

31 marca 2020, 08:41

Nasze propozycje