Poprzedni artykuł: Krem BB, krem CC, krem DD – czym się różnią? Następny artykuł: Wypadanie rzęs - po przedłużaniu, odżywce. Jak sobie z tym radzić?

Czarne paznokcie – delikatne i kobiece wzory na 2020 rok

Makijaż,
,
, tagi: czarne paznokcie
Czarne paznokcie są wyraziste, wymagające, ale i niezwykle intrygujące. Poznaj wzory, które rozwieją czarną nudę i pozwolą ci stworzyć nie tak mroczny manicure.

Czarne paznokcie należą do grupy tych, po które nie sięgnie każda wielbicielka manicure. Niezależnie od tego, jak bardzo lubimy wyszczuplającą i pasującą do wszystkiego czerń, to na paznokciach potrzebuje ona specjalnej oprawy. Istnieją sposoby, żeby nieco „ocieplić” wizerunek ciemnej płytki paznokcia i wcale nie oznacza to, że musimy wykorzystywać w nim jasne, ciepłe barwy.

Czarne paznokcie – transparentne łączenia

Jeśli chcesz, żeby czarne paznokcie były naprawdę delikatne, ale nie przepadasz za rysowaniem na nich wzorów, malowaniem jedynie kilku paznokci, ani dokładaniem dodatkowych kolorów, to możesz zastosować metodę zdobienia przy użyciu transparentnego lakieru. Niezależnie od tego, w którym punkcie umiejscowisz przeźroczyste pole, nadasz swojemu mani odrobinę trójwymiarowości, ale przy tym elegancji (zwłaszcza, jeśli połączysz czerń z odrobiną złota lub srebra na łączeniach). Jest to również dobry sposób, żeby zapobiec widocznym odrostom.

Czarne paznokcie – snake skin nails

Snake skin nails to jeden z trendów tego roku. 2020, podobnie jak poprzedni, należeć będzie m.in. do zwierzęcych printów. Jednym z nich jest właśnie skóra węża. Nie oznacza to jednak mieniących się kolorów, a teksturę, która ma imitować wężowe łuski. Na czarnych paznokciach może to wyglądać niezwykle efektownie. Taki rodzaj zdobienia można zastosować na kilku palcach, co da bardziej delikatny efekt.

Czarne paznokcie – matowe wykończenie

Czarne paznokcie mogą błyszczeć, mienić się kolorami, ale też być wygaszone przez matową powłokę. Żaden z kolorów w naszym manicure nie wygląda tak aksamitnie jak czerń. Chcąc zastosować mat na czarnych paznokciach, warto jednak pamiętać, że wszelkie niedoskonałości będą bardziej widoczne.

Czarne paznokcie – marble nails

Marmurki, czyli tzw. marble nails były hitem tej jesieni – użytkowniczki Pinteresta wybrały właśnie czarne paznokcie za najlepsze do pracy z tym efektem. Dzięki białym, nieregularnym paskom, które przypominają zacieki możesz sprawić, że twój manicure będzie bardziej delikatny, dziewczęcy i wpisze się w najnowsze trendy.

Czarne paznokcie – francuski manicure

Klasyczny french doczekał się w ostatnim czasie kilku nowych, bardziej ekstrawaganckich wersji. Jedną z nich jest odwrócona stylizacja nazywana moon manicure, a kolejną kolorowe wykończenie oparte na kontraście. Czarne paznokcie też doczekały się swojego zastosowania. Możemy wykonać złotą, białą, żółtą lub każdą inną kreskę będącą kwintesencją frencha, pozostawić paznokieć przezroczysty i pracować na końcu płytki właśnie czernią lub stworzyć matowe wykończenie w tym samym kolorze – wybór należy do ciebie.

Źródło zdjęcia głównego: Pinterest

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 stycznia 2020, 20:35

Nasze propozycje