Poprzedni artykuł: Jak malować hybrydę, by nie było widać odrostu? Następny artykuł: Kryjący podkład, tusz do rzęs za 9 zł... Tych 5 kosmetyków szukacie na...

Ten kolor rządzi w grudniu. Ale nie spodziewacie się go na... powiece!

Makijaż, , tagi: smokey eyes
Ten kolor od wieków uważany jest za ponadczasowy, elegancki i bardzo kobiecy. Przyciąga uwagę mężczyzn. A teraz dzięki małej rewolucji możesz kusić ich jeszcze bardziej. Klasyczne smokey stało się za jego sprawą jeszcze bardziej drapieżne.

Co prawda niektórzy mówią, że ten kolor wygląda dobrze tylko na ustach lub szpilkach (bo w sukience nie każda z nas lubi chodzić), ale świadome użycie takiego cienia do powiek odświeży spojrzenie. Co to za tajemniczy kolor? Jak już pewnie zdążyłaś się domyślić, chodzi nam o czerwień :). Kochamy ją miłością bezgraniczną, bo bez względu na to, jaka pora roku obecnie panuje, zawsze nada szyku i elegancji.

Zobacz także: Znasz trend #coppershadow? My nie możemy przejść obok niego obojętnie!

Tym razem jednak oczarował nas już świąteczno-mikołajkowy klimat i nie możemy się oprzeć wrażeniu, że to właśnie czerwony makijaż będzie królował w końcówce 2016 roku. A czerwień ma naprawdę wiele odcieni. Jeżeli preferujesz delikatniejszy efekt, możesz wykorzystać produkt do wycieniowania załamania oka. Dla kobiet, które uwielbiają błysk, na rynku znajdzie się wiele kosmetyków z brokatem i drobinkami, które zaspokoją potrzeby każdej „sroki” :). Gwiazdkowym akcentem będzie również czerwona kreska na oku.

W naszej galerii znajdziesz podpowiedzi makijażowe, które my już mamy w planach przetestować!

Zdjęcie główne: pinterest.com/pin/338121884502886044

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 10:47

Zobacz także

Nasze propozycje