Poprzedni artykuł: Smarki jednorożca - brzmi strasznie? Ale ten kosmetyk podbija Internet... Następny artykuł: Puder ukryty w róży? To najpiękniejszy kosmetyk tej wiosny

Wszyscy się śmieją z makijażowej wpadki w „Pytaniu na Śniadanie”. Kto zrobił najlepszą parodię?

Makijaż, , tagi: makijaż oczu
Tym makijażem od kilku dni żyje cała Polska. Wpadka w programie „Pytanie na Śniadanie” bije rekordy popularności. Nawet gwiazdy podchwyciły temat!

Ta makijażowa wpadka w „Pytaniu na Śniadanie" przejdzie do historiiSame też nie mogłyśmy powstrzymać się od śmiechu na widok tego makijażu:)  „Dzień Dobry TVN” postanowiło wykorzystać wpadkę na swój sposób - w porannym programie pokazano sposób na pozbycie się grubej warstwy czarnego cienia do powiek, białych i posklejanych  brwi, a także czarnej kreski w stylu Kleopatry.

Polskie gwiazdy również postanowiły pójść za ciosem i odwzorowały na sobie kreska po kresce sylwestrowy makijaż „Pytania na Śniadanie”. Musimy przyznać, że poszło im to całkiem sprawnie, a ich propozycje prezentują się nieraz lepiej od oryginału. A to możecie ocenić, patrząc na zdjęcia w naszej galerii :).

Całą sytuację skomentowała również Katarzyna Zielińska – wizażystka z wieloletnim doświadczeniem. Przyznała, że przestają już ją śmieszyć „umiejętności” makijażystek występujących w programach telewizyjnych.

Zdjęcie główne: Screen z YouTube.com/Poszukiwacz 

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 stycznia 2019, 12:40

Zobacz także

Nasze propozycje