Poprzedni artykuł: 10 prostych sposobów na utrwalenie makijażu! Następny artykuł: Perfumy, które czarują nie tylko zapachem, ale także... flakonem!

Daenerys, Hermiona, Michael Jackson? Nie, to Sosenka

Pierwszych prób charakteryzacji podjęła się już kilka lat temu. Po przerwie powróciła do sieci z impetem. O utalentowanej Sosence pisano wszędzie, a jej kolejnym realizacjom można było przyglądać się bez końca. Justyna Sosnowska oczywiście nie spoczęła na laurach, o czym świadczą jej najnowsze dzieła charakteryzatorskie.

Justyna Sosnowska pochodzi spod Wrocławia. Chociaż po jej dziełach można by spodziewać się, że skończyła profesjonalną szkołę makijażu, Sosenka jest absolwentką architektury krajobrazu na Uniwersytecie Przyrodniczym. Innymi słowy – jest samoukiem, który dzięki uporowi i wytrwałej praktyce zaskarbił sobie sympatię tysięcy zainteresowanych cosplayem i makijażem Polaków.

Sosenka zachwyciła przede wszystkim umiejętnością wcielania się w dowolne postacie z bajek, filmów oraz gier. Jej narzędziem pracy są głównie farby do ciała, kosmetyki i podstawowe środki do charakteryzacji, ale jeśli osiągnięcie zamierzonego celu tego wymaga, młoda Polka sięga także po masy plastyczne.

#michaeljackson #mj #makeup #pop #singer #michael #jackson #jackson5 #oldtimes #girl #polishgirl #sosenka #

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Sosenka (@itlookslikekilled)

W ostatnim czasie Justyna Sosnowska próbowała swoich sił nie tylko w realizacjach typowych dla cosplaya, ale i postanowiła wcielić się w prawdziwe gwiazdy. Takim oto sposobem wśród jej najnowszych charakteryzacji znajdziemy zarówno Hermionę Granger, Larę Croft, Yennefer z „Wiedźmina” czy bohaterów „Gry o Tron” (Daenerys, Tyrion Lannister, Jon Snow), ale i charakterystyczne postacie sceny filmowej i muzycznej.

Dzięki swoim umiejętnościom Sosenka upodobniła się chociażby do Michaela Jacksona. Zdjęcia charakteryzacji sprawiają, że czujemy się, jakbyśmy obserwowały instagramowe konto samego muzyka. Innym razem uzdolniona Polka ukazuje się nam z kolei jako Jared Leto. Dla Justyny Sosnowskiej nie ma raczej pomysłów niemożliwych do zrealizowania.

Już rok temu mówiono o tym, że wyrasta nam przyszła gwiazda przemysłu filmowego. O karierze w tej branży marzy zresztą sama Sosenka, która widziałaby się w charakteryzatorni za kulisami filmów science fiction. Czy w najbliższym czasie uda jej się osiągnąć aż taki sukces? Kto wie.

Tydzień temu Sosenka poinformowała, że rusza na podbój Londynu. Nam nie pozostaje nic innego, jak trzymać za nią kciuki. Talentu i pomysłu na siebie z pewnością jej nie brakuje!

#lara #laracroft #makeup #instantcosplay #cosplay #tombraider #game #sosenka #girl #polishgirl #hot #gun #blood

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Sosenka (@itlookslikekilled)

#jaredleto #jared #leto #makeup #girl #polishgirl #cosplay #cosplayer #sosenka

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Sosenka (@itlookslikekilled)

Fot. Instagram.com/itlookslikekilled

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 08:04

Zobacz także

Nasze propozycje