Poprzedni artykuł: Uważasz, że francuski manicure jest brzydki? Poczekaj, aż zobaczysz je... Następny artykuł: Oto idealny puder dla cery tłustej! Znalazłyśmy go w promocji Rossmann...

David Beckham pokazał się w... makijażu! Wcale nie chodzi o puder i korektor...

Makijaż, , tagi: David Beckham, okazje
Były piłkarz nadal jest wielką gwiazdą. Tym razem bryluje na okładce magazynu, ale najbardziej zwraca uwagę jego... makijaż! Zobaczcie, jak się prezentuje.

David Beckham, choć już skończył swoją karierę sportową, to jednak nie znika z mediów. Dla wielu osób jest wręcz ideałem męskości. Ma dobrze zbudowane ciało, które systematycznie ozdabia tatuażami. Ostatnio na jego szyi pojawił się nowy "malunek", który dumnie zaprezentował na najnowszej okładce magazynu "Love". Jednak to nie tatuaż zwraca największą uwagę...

David Beckham w makijażu

Były piłkarz pojawił się na okładce magazynu "Love" w.... makijażu! Nie mamy tutaj na myśli jedynie podkładu i pudru, które zupełnie nas nie dziwią w trakcie sesji zdjęciowych. David Beckham zaprezentował bowiem makijaż oczu. Na jego powiekach widzimy zielone kreski. Być może nawet całe powieki zostały pokryte tym kolorem!
Pod zdjęciem od razu pojawiło się wiele komentarzy mówiących o tym, że prawdziwi mężczyźni w cieniach do powiek też wyglądają świetnie. Okładka zrobiła tak duże wrażenie, że wielu internautów deklaruje, że na pewno zakupi ten numer magazynu. 

Trend na makijaż dla mężczyzn możemy zaobserwować od dłuższego czasu - zwłaszcza w social mediach i w branży muzycznej. Mamy coraz więcej blogerów urodowych, a i na co dzień niektórzy panowie decydują się na poprawianie swojej urody. W Polsce możemy przywołać chociażby wokalistów Michała Szpaka czy Krzysztofa Zalewskiego, którym zdarza się malować oczy. Pytanie tylko, czy kobiety wezmą przykład z Davida Beckhama i zaczną się malować w jego stylu? Zielona kreska na powiekach ma szansę stać się hitem najbliższych miesięcy...

Oprócz makijażu z okładki, naszą uwagę przyciągnął fragment wywiadu z byłym piłkarzem. Nikt chyba nie spodziewał się, że obecny idol tak naprawdę był nieśmiały!

Zawsze byłem dzieckiem w kącie, które tak naprawdę nie mówiło zbyt wiele. Wiedziałam, że kiedy byłem na boisku, byłem pewnym siebie. To było wszystko, czego chciałem: być profesjonalnym piłkarzem - czytamy w "Love".

Co sądzicie o nowym image Davida Beckhama?

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 kwietnia 2019, 10:04

Zobacz także

Nasze propozycje