Poprzedni artykuł: Sposoby na trwały makijaż – przegląd baz i utrwalaczy Następny artykuł: Oriflame Perfect Fusion – idealnie gładka i idealnie piękna skóra!

Włoska marka Debby dostępna w Super-Pharm!

Młodzieżowa marka makijażowa Debby jest brandem włoskiego koncernu Deborah Group. Połączenie miejskiego, nowoczesnego stylu, wysokozaawansowanych technologii, inspiracji czerpanych z całego świata… Marka Debby jest dostępna w drogeriach Super-Pharm.
Debby w Super-Pharm

Śmiałe, odważne kolory, wysoka jakość produktu, konkurencyjne ceny, maxi pojemności to zalety, które wyróżniają markę wśród innych dostępnych na rynku. To marka uwielbiana przez nastolatki, bloggerki i stylistki. Czerpie inspiracje z mody, z uwagą śledzi najnowsze trendy w kolorystyce.

Kosmetyki Debby opracowane są w dbałości o młodą skórę, zawierają składniki normalizujące wydzielanie sebum, zapobiegające błyszczeniu oraz o właściwościach antybakteryjnych. Produkty do makijażu oczy są testowane oftamologicznie, do twarzy dermatologicznie. Formuły bogate są w witaminy, naturalne olejki (arganowy) oraz innowacyjne składniki.

Marka Debby dostępna wyłącznie w drogeriach Super-Pharm!

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 marca 2019, 18:53

Zobacz także

Nasze propozycje