Poprzedni artykuł: Łupież na brwiach? Nic z tych rzeczy - to tylko nowy 'trend' w makijaż... Następny artykuł: Masz problem ze spływającym podkładem? Te produkty utrzymają go na mie...

Tak pięknych sztucznych rzęs jeszcze nie widziałyśmy - to prawdziwe dzieła sztuki!

Pociągnięte mascarą rzęsy już ci się opatrzyły? Sięgnij po sztuczne, ale nie tradycyjne - te japońskie wyglądają jak z bajki!

Czy sztuczne rzęsy mogą imitować dzieło sztuki? Okazuje się, że jak najbardziej! I wcale nie chodzi nam o papierowe rzęsy-wycinanki ani włoski poprzetykane koralikami. Jeśli mascara przestała wam wystarczać lub marzy wam się oryginalna sesja zdjęciowa, zobaczcie tylko dekoracyjne rzęsy z Japonii!

Rzęsy, które wyglądają jak dzieło sztuki

Japońska artystka Miyuki zajmuje się projektowaniem i tworzeniem niecodziennych sztucznych rzęs, które wyglądają niczym żywcem wyjęte z baśni. Deco lashes to włoski hojnie zdobione kryształkami, sztucznymi kwiatami, wisiorkami... Niektóre mają doczepione sztuczne skrzydełka motyli! Są tak kunsztowne, że po prostu nie możemy oderwać od nich oczu.

Oczywiście rzęsy autorstwa Miyuki są przeznaczone przede wszystkim na potrzeby sesji zdjęciowych oraz dla cosplayerów, jednak większość z nich jest tak piękna, że chciałybyśmy je po prostu... przymierzyć. Sprawę niestety komplikuje fakt, że sklep Miyuki jest dostępny wyłącznie w języku japońskim - to trochę utrudnia zakupy.

Co prawda nie mamy pewności, czy jest to wygodne (niektóre są tak bogate w ozdoby, że wyglądają na... ciężkie?), ale czego się nie robi w imię sztuki ;)

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie deco-lashes prosto z Japonii - czyż nie są przepiękne?

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Zobacz też: Ten modny makijaż eyelinerem wykonasz w kilka sekund! Uwaga, podbija Instagram!

Oto sztuczne rzęsy polecane w KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 10:23

Zobacz także

Nasze propozycje